Наші новини“Електронна книга скарг України” розповідає про скарги у форматі “Сторітелінг”

Друзі, ми працюємо над тим, щоб Ваші скарги були донесені не тільки до журналістів та громадських активістів, а й до максимальної кількості людей. Тому ми запровадили щотижневий огляд скарг, які ми опублікували у форматі, зручному для користувачів соціальних медіа. Наш керівник розповідає про Ваші проблеми, даючи розуміти суспільству, що окрім політики, якою так усі захопилися із проблемами сам-на-сам залишаються звичайні українців. Але, що найцікавіше – ці проблеми для великої державної машини було б можливо вирішити на раз, але, чомусь, нахабні чиновники та комунальники нехтують проблемами та саботують роботу.

Саме тому, сьогодні акутально, як ніколи, щоб Ви ПІДПИСАЛИСЯ на наш канал. Адже це один із додаткових методів спілкування з вами. Плани на нього у нас дуже великі, так що залишайтеся з нами і підписуйтеся!

Якщо ви пропустили відео-огляд скарг. Ось останні випуски.

Випуск 4

 

Випуск 3

Випуск 2

І найперший випуск можна побачити за посиланням. Дякуємо, що залишаєтеся із нами!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!