ГоловнеМода і стильЖитомирські курси підвищення кваліфікації здирають гроші

Найпопулярніші записи

На «Електронну книгу скарг України» написала Тетяна Косинська, бажання підвищити свою перукарську майстерність, перетворилося на погрози і витрачені гроші.

Сьогодні по Україні можна будь-де підвищити свою кваліфікацію в різних сферах, але історія Тетяни не дає забути про те, що серед гарних оголошень маскуються непривітні люди, яким начхати на сервіс, головне – гроші. Під гарною назвою «Еліт Голд» приховується справжнє здирництво, переконує Тетяна. Історія сталася в Житомирі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хюндай тебе знає. Чому швидкісні потяги не курсують на захід України?

«Доброго вечора. Я хочу поскаржитися на курси підвищення кваліфікації на перукаря «Еліт голд», які знаходяться біля глобала в Житомирі. Їх реклама була багатообіцяючою, але коли я прийшла перший день я з першого заняття зрозуміла, що в них навіть немає окремої програми для такого курсу».

Оскільки Тетяні не сподобалися ці курси, а разом з тим і майстерність викладачів, вона вирішила повернути вкладенні 2000 гривень у саморозвиток, але замість цього почула в свою адресу погрози.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “10 сантиметров к успеху от дизайнера McLaren

«Сказала директору, що якщо вона не поверне мені гроші я піду центр споживача на Черняховського, на що вона мені відповіла, щоб я їй не погрожувала, бо я не знаю, хто стоїть за цими курсами. І мов це вони ще мені попотрять життя. І, що я можу і не приходити, а гроші вони мені не віддадуть».

Тетяна зараз не знає, куди і звертатися в такому випадку. Ми ж радимо, написати заяву в міліцію про неправомірні дії з боку салону «Еліт голд», і також направити скаргу до товариства із захисту прав споживача Вашого міста.

Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК