ГоловнеЖелейні вироби руйнують шлунок та печію дітям

Як можна желейними хробаками клеїти шпалери на кухні, – експеримент від журналістів

Популярні цукерки дюшес, барбарис, рачки – вже не так довподоби сьогоднішнім дітям, як дітям з СРСР, нинішнім малюкам більше подобаються хробаки, ні не справжні;) – желейні або сині дракончики, або зелені зуби, або величезні лизуни – такі яскраві, але такі небезпечні.

Щоб довести, що такі цукерки можуть нашкодити шлунку, журналісти «Території обману» розтопили ці китайські цукерки на вогні і довели, що ними можна поклеїти шпалери і навіть плитку, на цьому розчині предмети тримаються так само добре, як і на будівельному клеї. Дивіться на відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дітей труять барвниками. МОЗу байдуже. 41 продукт не для дітей

Такі цукерки роблять зовсім не усміхнені кондитери, а хіміки в білих халатах, в таких солодощах зашкалює кількість барвників і ароматизаторів. Цукерки можуть викликати у дітей діарею, гіперактивність, і, найнеприємніше, – повільно руйнують нирки та печінку Ваших дітей.

Щоб не труїти своїх малюків хімікатами, спеціалісти радять три правила, яких потрібно дотримуватися при виборі солодощів:

1. При покупці льодяників уважно дивіться на етикетку. Якщо на обгортці є написи Е 102, Е 104, Е 110, Е122, Е124 та Е129 – такі льодяники краще не купувати, вони зі штучними барвниками.

2. Насичений запах льодяника свідчить про велику дозу ароматизаторів.

3. Якщо на руках або обгортці залишається кольоровий відбиток від льодяника, він зроблений із дешевих штучних барвників.

Але, що робити, якщо дітки дуже хочуть таких желатинових хробаків? Ви можете приготувати власноруч їх в домашніх умовах. Все, що необхідно  – желе в пакетиках, наприклад, рожевого кольору, вода, і коктейльні  соломинки.

Приготування желейних хробаків:

1)    Розчинити порошок для приготування желе в гарячі воді до повного розчинення, кількість води можна брати в 1.5 разів менше, ніж вказано на упаковці.

2)    Розріжте навпіл соломинки і поставте в стакан, таким чином, щоб вони щільно були притиснуті до дна і один до одного. Залийте в соломинки підготовлену суміш і покладіть в холодильник не менше ніж на 8 годин.

3)     Коли желатин застигне, отримайте соломинки кілька секунд під проточною гарячою водою, а потім пальцями видавіть «хробаків» з соломинки.

4)     Всіх хробаків покладіть на овочевий папір і знову покладіть на дві години до холодильника.

Звичайно, такі хробаки не будуть дуже корисними, але точно менш не безпечнішими ніж комерційні.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!