ГоловнеЗа депутатських охоронців – платимо ми з вами

Нова мода серед депутатів – тепер вони хизуються не машинами, а охоронцями.

Депутати полюбляють, щоб у них були раби. Кожен охоронець – це помічник. Він і сумки за депутатом залюбки поносить, і парасолю потримає, і двері відчиняє і як вірний пес чекатиме під стінами Верховної ради. Такий собі раб.

Але, цікава деталь – усі ці бритологолові, в костюмах, не повірите… – мають вищі освіти, а у деяких і по дві. І вони, тільки на перший погляд, охоронці – це помічники депутатів, які, скоріш за все допомагають депутатам в законотворчій діяльності.

ДО РЕЧІ:За отриманими даними у Верховній Раді України працює 4 194помічники-консультанти народних депутатів України. Робота 1 269 осіб оплачується з державного бюджету, а 2 925 працює на громадських засадах. Кожен народний депутат України щомісячно отримує 20 тисяч гривень (240 тис. грн на рік) на оплату праці помічників-консультантів. Загальна стаття витрат на кожен місяць становить 8 мільйонів 880 тисяч гривень, а в межах року – близько 107 мільйонів гривень

ohrana-deputaty-verhovnaja rada-
Фото: “ЕКСУ”


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК СПОТРИВНІ ЧИНОВНИКИ ВИТРАТИЛИ НА БЕНКЕТ 120 ТИС.ГРН.

Ці помічники, за законом, можуть мати власні кабінети, отримувати зарплату, дозволено на рік брати 30-ти дневну відпустку, і, якщо раптом депутат складе свої повноваження – їм виплатять компенсацію, в розмірі трьох місячних зарплат. Які у них зарплати – ніхто з нардепів не радий розповісти, але, Тетяна Бахтєєва каже, що в її помічників: Дімочки, Валерчика, так вона їх називає – зарплата в 5 тисяч гривень. До речі, за законом, народним обранцям можна мати аж 31-ого помічника, ця норма з’явилася в 2004 році, до цього часу помічників-консультантів могло бути тільки 15, повідомляє програма “Гроші”.

І, може, під шумок, але і в народного депутата Олега Ляшка – теж є персональний помічник, Олександр, ось, як він виглядає:

ohrana-deputaty-verhovnaja rada-liashko
Фото: “ЕКСУ”


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПОГУЛЯВ Д.Н. АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК?

В бесіді він підтвердив, що окрім двох освіт, має ще й навики бойової підготовки. І у разі чого “підставить плече”. Також він допомагає Ляшку в складних ситуаціях, наприклад, якщо провокація.

ohrana-deputaty-verhovnaja rada-liashko-pomichnik

Також, цікава деталь, наприклад у депутата  5-6 скликань –  Ігора Рибакова, члена Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, аж троє охоронців і персональний водій. Самі охоронці зізналися, що вони усі за спеціальністю автослюсарі.

ohrana-deputaty-verhovnaja rada-o
Фото: “ЕКСУ”

Один із найбільших і безумовно найуважніших помічників – Едуард, помічник депутата-регіонала Євгенія Гєллєра. Тільки-но нардеп під’їхав на своєму чорному джипі під стіни Верховної ради, притримати двері вибіжав помічник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ПРАВА СПОЖИВАЧА

ohrana-deputaty-verhovnaja rada-geller
Фото: “ЕКСУ”

Едуард запевняє – у нього вища освіта, але уточнити, яка саме -відмовився, сказав просто: “Первый и последний раз показываю (документ помощника-ред.) и всем своим там передай. У меня техническое образование”.

ohrana-deputaty-verhovnaja rada-kulak
Фото: “ЕКСУ”

Але, тілки, як кажуть, “збиті” кулаки видають його можливу приналежність до рукопашних боїв. Але, не заборонено ж займатися цим і в не робочий час.Едуард це прокоментував інтелектуально: “А шо мне маникюр навести?”

Також, не пасе задніх і народний депутат, спікер Верховної Ради, Володимир Рибак. 65 річного депутата привозять на роботу в супроводі, як мінімум 5 автомобілів і тільки йому солдати віддають честь.

ohrana-deputaty-verhovnaja rada-dep
Фото: “ЕКСУ”

Більше про помічників-охоронців депутатів можете подвивитися в сюжеті:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!