ГоловнеЄ питання: чому в табачних кіосках низькі вікна?

Найпопулярніші записи

Питання до журналістів “Електронної книги скарг України“, чому коли хочеться купити сигарет доводиться згинатися в позу “ЗЮ”?

І справді, спостерігаючи за кіосками, в яких продають сигарети, можна помітити, що кожен клієнт змушений згинатися в незручну позу, заради покупки. Чому така незручна конструкція, зацікавилися не тільки ми, а й наші читачі. Відповідаємо.

Розпитавши у самих продавчинь, виявляється, їм також не зручно, але заради якої мети вони терплять ці щоденні згинання – самі не знають. Тому, ми вирішили запитати у тих, хто виготовляє табачні кіоски.

expert-dumka-ekspert-mnenieЄВГЕН ПРАЦІВНИК КОМПАНІЇ З ВИГОТОВЛЕННЯ МАФів: ” Більшість замовників вже приходять із проханням зробити такі низькі вікна. Можливо є якісь певні норми у них, але, для нас байдуже де буде розташовуватися віконце. Щоправда, якщо його зробити нижче – то буде відповідно і нижча ціна. Але не настільки, щоб це потрібно було робити по всіх кіосках. Там, буквально, на 300 гривень дешевше”.

Невже клієнти змушені терпіти незручності заради економії замовника? Але, якщо таких кіосків замовляти 100 штук? Тоді економія може і суттєва…Але, навряд чи, стільки доводиться замовляти МАФів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Власний досвід: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”

Ми звернулися також і до архітекторів і маркетологів: однозначної думки не почули, але попросили принаймні пофантазувати для читачів нашого порталу.

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanieПродавцю на робочому місці не зручно стояти добу, тому місця робочі роблять низькими. Або, так його важче пограбувати. На відміну від магазинів, у кіосках немає охорони чи камер спостереження. У зв‘язку з цим буде важче вручну (навряд чи у нас грабують кіоски з автоматами) щось взяти. Маленьке та низеньке віконце може вберегти майно та гроші.Також, ця конструкція вбереже від порушення законодавства. Можна продавати алкоголь та сигарети неповнолітнім, а потім інспекції сказати: «Ну, я подивилась, він такий високий. Самі розумієте, що у це віконце побачити можна». Тим більше, що інспекція кіосків цілком може не попереджати про свій прихід.

І, можливо, можуть таким чином дбати про людей, які низького зросту, правда, забуваючи про тих, хто зростом по-вище.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “4 безкоштовних медичних додатків для Iphone

Маркетологи ж зазначають, що така конструкція може “допомагати” бажаючим придбати сигарети і зробити правильний вибір – побачивши перед собою не відкрите вікно, а відверту рекламу однієї з марок, а вже під нею вікно.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК