ГоловнеЯк жирують спортивні чиновники?

Національний олімпійський комітет витратив на святкування свого 100 річчя 132 тисячі гривень, тільки на “фуршетик”

В той час коли олімпійські спортсмени здобувають перемоги для України, скаржаться на жахливі умови проживання в олімпійських таборах, недоїдають, і купують інвентар за власний рахунок – керівники Національного олімпійського комітету вирішили відмітити сто років – фуршетом.

На нього запросили делегатів з різних країн: Іспанія, Білорусія… ті, звичайно, привезли подарунки для очільника, але вони будуть добре дивитися тільки в кабінеті у керівника. Погребсти виделкою прийшов і Петро Порошенко, повідомляють журналісти програми “Гроші”, також на святі був і віце-президент Віталій Кличко. За чий рахунок влаштували гулянку він так точно має знати, але на запитання Віталій відповів просто: “Я… не знаю, дійсно не знаю…”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ДЕ НАМ РАДІ БЕЗ ВІЗИ?

Більше дивіться на відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР БЕЗ ВТРАТИ ЧАСУ ТА НЕРВІВ?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!