ГоловнеЯк з картки Приватбанк шахраї знімають гроші

Свою історію нам написала читачка Юлія Скрипник, вона розповість, як її оманули на 3200 гривень.

Журналісти “Електронної книги скарг Укарїни” отримали листа від Юлії, яка хотіла продати дитячу візок на одному з сайтів, шахраї пильнують за такими продавцями і починають діяти. Про схему видурювання грошей в листі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Я продавала дитячу коляску на сайті оголошень”клумба”, мені подзвонили ніби покупці, сказали що хочуть купити коляску, що гроші перечислять на карту приват банка. Я погодилася. З моєї картки зняли з моїх карточок 3200грн. Я позвонила в приват банк, вони прийняли мою заяву про шахрайство, сказали чекати 3 дні. В мене є чеки з 4-ма останніми цифрами рахунків, на які я переслали гроші, хоча оператор приватбанку їх не запитував”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ВЛАСНИЙ ДОСВІД: Як розвели на фотоапарат покупці зі “Сландо”

ЯК ПРАЦЮЄ СХЕМА:

Виявляється гроші виманюють від користувачів картки Приватбанку вже декілька років. Під виглядом покупція шахраї дізнаються потрібну інформацію про Вашу картку, наприклад, номер, ким, коли видана, номер телефону, за яким вона може бути закріплена і далі, маючи усі дані починають діяти. Через деякий час на Ваш номер зателефонує ніби представник ПриватБанку, щоб попросити Вас активувати послугу переказу, тому що Ви вперше отримуєте переказ від юридичної особи. Як тільки Ви це зробите – Ваші гроші будуть вже належити шахраям.

ЯК ЮЛІЯ ДІЗНАЛАСЯ ПРО ШАХРАЇВ

“Захожу в інтернет і таких як я повно обдурених, ввела я номер телефону тих шахраїв що до мене дзвонилши 380-56-767-61-53, про них там вся інформація є, і схема по якій вони обманюють людей. Номер карти шахраїв на які я перевела гроші 5168***0365 і інша карта 5168***0848 Ось на цьому САЙТІ я найшла таких як я, і схема шахрайства один в один з моєю і гроші перекидали на ту ж саму карту привата як і я  тут є вся інформація про шахраїв!!! То чому “приват банк” не приймає ніякі міри щодо таких клієнтів ?

Я читаю відгуки про приватбанк, що в нього таких обманутик клієнтів найбільше з усіх банків!!! Що такі схеми з даним банком проходять уже пару років!!! Я написала заяву в міліцію, хоча бачу що нічого з цього не вийде, бо ще не читала щоб гроші які вкрали шахраї через ПриватБанк вернули людям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Власний досвід: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”


Постає питання чому ПриватБанк так легковажно відноситься до безпеки своїх клієнтів??? Коли поступає заява про шахрайство чому вони не блокують карточки шахраїв до вияснення, чому маючи ці заяви у банку та міліції вони не вичисляють власників цих карт, чому до них не приймають ніяких мір?

Тепер чекатиму що мені скаже служба безпеки ПриватБанку. Я прошу Вас якось допомогти мені з цією ситуацією, тому що бачу що нівідкого нічого не доб’єшся, банк відхреститься, а міліція знову нічим не допоможе. А таких як я обманутих мам та простих людей стане ще більше і нікому не буде до нас діла. І так і надалі шахраї будуть обкрадати людей та залишуться безнаказаними. Наперед дякую за вашу увагу”.

Будьте уважні.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!