ГоловнеКорисні порадиКраса та здоров'яЯк правильно сидіти на офісному кріслі?

Все більше часу ми проводимо за комп’ютером. Тому правильно сидіти – важливо.

Сучасна людина забагато часу проводить сидячи, займаючись не фізичною, а розумовою працею. Люди змушені сидіти, нахилившись над столом, тому у них почастішали болі в області шиї, попереку, причини яких закладаються в дитинстві. Тому, як правильно сидіти питання стає все актуальнішим для офісних працівників.

Як правильно сидіти на офісному кріслі поради:

Перша порада, найпростіша – відрегулюйте висоту стільця. Сядьте на стілець перед Вашою робочою зоною та знайдіть важіль для контролю висоти. Він, як правило, розташований на правому боці стільця. Якщо сидіння розташоване занизько, підійміть тіло з сидіння і натисніть на важіль. Це дозволить сидінню піднятися. Знайдіть для себе зручну висоту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПРАВИЛЬНО ПОМИТИ МАШИНУ

2) Оцінка кута ваших ліктів щодо робочої поверхні. Сядьте так близько до столу, що б Вам було комфортно, але що б Ваші руки від долонь до ліктів лежали на столі, а руки від плеча до ліктя були паралельні хребту. Нехай ваші руки лежать на робочій поверхні. Руки повинні бути зігнуті в ліктях на 90-градусний кут. Якщо це не так, наприклад, якщо Ваші руки вище ліктя, значить читаємо першу пораду, як правильно сидіти – і регулюємо висоту вашого офісного крісла вгору або вниз, поки не знайдете потрібний кут.

3) Дуже важливо переконатися в тому, що глибина вашого комп’ютерного крісла є правильною, щоб уникнути сутулості під час роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 МІСЦЬ ДЕ ЗА ВІДПОЧИНОК ДЕРУТЬ ГРОШІ

4) Коли Ви сидите за кріслом, то повинні дивитися в центр екрана і бути в змозі прочитати все на ньому, не напружуючи шию або очі. Якщо ви виконуєте ці умови то Ви сидите правильно.

5) Якщо на Вашому стільці є регулятор підлокітників – це додатковий бонус, можна сказати, Вам пощастило;) Відрегулюйте підлокітник крісла так, щоб ваші руки злегка піднялися на плечах. Це дозволить розрядити навантаження в шиї і плечах.

Профілактика захворювань

Якісний комп’ютерний стілець і правильна поза – це тільки половина шляху до збереження здоров’я працівника офісу. Періодично необхідно стимулювати кровообіг і м’язову діяльність. Домогтися цього можна за допомогою руху. Саме рухаючись на стільці, погойдуючись, міняючи пози, ми розслаблюємо м’язи і знижуємо загальну втому організму. Тому корисно іноді пройтися за бутербродом, а не їсти на тому ж робочому місці;)

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!