ГоловнеВласний досвід: як в кафе «Руккола» вкрали ноутбук. І як не стати жертвою аферистів

До редакції «Електронної книги скарг України» звернувся український режисер Дмитро Авдєєв. З поверненням Києва до буденного життя повертається і типова столична атмосфера, у тому числі, і кримінальна.

«У мене вкрали MacBookPro13 в кафе «Руккола», що знаходиться за адресою Червоноармійська, 57/3. Сталося це на літньому майданчику, де, звісно, немає камер відео спостереження. Ноутбук лежав у рюкзаку, що висів у мене за спиною.

До кафе зайшла доросла парочка років 50-ти. Чоловік та жінка. Вони нічого не замовляли, хвилин 15 посиділи та пішли. Але вже з наваром. За півтори години я помітив неладне. Комп заблокував за допомогою програми «Знайти iPhone», яка дозволяє спостерігати за місцезнаходження всіх моїх гаджетів. На разі Mac поза мережею», – зазначає чоловік.

Подібні випадки уже давно стали нормою життя великих міст. Проте більшість з них можна уникнути, якщо слідувати трьом основним правилам.

1. Місце полювання

Є місця, де крадії завжди можуть наваритися, тому часто повертаються у пошуках нової жертви. Сьогодні такими точками є не лише центральні вулиці міст чи переповнений транспорт. Однією з таких позицій і є вулиця Червоноармійська, де незадовго до випадку з героєм трапилася подібна ситуація з жінкою. Єдина різниця – у місці, того разу крадії обради мережу «Олива».

2. Баланс довіри

Будучи впевненими, що не станемо жертвами злодіїв, часто ми не надто піклуємося про свої речі та не звертаємо особливої уваги на оточуючих людей. Проте, якщо цінні речі знаходяться у рюкзаку, а він – за спиною, то Ви автоматично стаєте об‘єктом крадіжки. Тому радимо тримати речі у зоні свого бачення.

3. Не позбавляйте міліцію роботи

Якщо Ви стали жертвою крадіжки, варто звернутися до правоохоронців. Тут важливо пам‘ятати, що автор заяви має повне право цікавитися розслідуванням своєї справи. Паралельно можете слідкувати за новинками на «Сландо», де цілком можете з‘явитися вкрадена річ.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!