ГоловнеПопулярнеВЛАСНИЙ ДОСВІД: Як розвели на фотоапарат покупці зі “Сландо”

Найпопулярніші записи

Історія від нашого читача. Розмістивши на дошці оголошень свою техніку – на гачок замість покупця клюнув аферист. Про схему далі.

В білий день. За 5 хвилин лишитися без фотоапарату. При тому, що Вас не обікрав кишенькар чи інший майстер «ручної роботи». Звичайни малолітній хлопчина, на вигляд років 24, як стверджує Роман, обікрав його і працював не один, а з подільниками.

Знайомтеся, він на фото.

шахрай-святошино-аферист-киев

Як працює схема?

Після розміщення оголошення Роману зателефонував цей хлопець. Домовилися зустрітися на Житомирській в Києві. Доки Рома їхав на зустріч, хлопчина постійно надзвонював і просив приїхати скоріше – «бо в нього немає часу», – каже Роман.

«Ми приїхали в умовлене місце. Цього хлопця не було. Він спізнився десь на 15 хвилин. Коли прийшов взявся роздивлятися техніку. Розпитав про причину продажу і зрештою дістав гроші».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Власний досвід: як наш читач повертав…свій ноутбук із сервісного центру

Але хлопцю не захотілося розраховуватися привселюдно, він попросив відійти за супермаркет, мовляв, там безпечніше. Коли хлопці відійшли почався цирк.

«Він дістав з кишені купу купюр», – каже Роман, – «6000 гривень у нього було купюрами по 500 і 2000 тисячі гривень – банкнотами по20. Звичайно він почав їх перераховувати».

Це тривало довго, зрештою, виявилося, що хлопець недорахував сто гривень. Довелося ще раз рахувати ці гроші, в цей момент Рома зрозумів, що відбувається щось підозріле і вирішив зафільмувати цей процес.

«Коли вдруге він перерахував гроші – він сказав, що буде винен 100 гривень, бо їх немає». І тільки-но передав гроші в руки продавцю нізвідки з’явився мужчина, який представився правоохоронцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Власний досвід: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”

«Почав наїзджати з криками, що тут торгівля заборонена і зараз взагалі почнуть нас, як він сказав, шмонати». Роман оторопів, в цей момент йому покупець всунув в руки  1000 гривень і втік. Після втечі одного, псевдоміліціонер теж почав давати задню і кричати, щоб Роман забирався звідси швидше. Після того як минуло пару хвилин,  Роман зрозумів, що залишився без фотоапарату і з 1000 гривень на руках. Добре, що збереглися фотографіями.

Сподіваємося, що міліція Святошинського району розбереться з шахраями, які представляються іменем закону, а також не соромляться робити свої чорні справи у них під носом. Усі контакти, якщо знадобляться, передамо правоохоронцям на вимогу.

Дмитрий Мищенко-фотография

Хто  впізнав, що ж це за людина, також просимо повідомити нас, для того, щоб Роман міг написати конкретну заяву, з конкретним іменем і адресою в міліцію – і разом побачимо ефективність нашої “нової” міліції. Разом ми можемо подолати свавілля починаючих аферистів до рук яких, може потрапити кожен з нас.

Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК