ГоловнеВласний досвід: як не стати жертвою нахабних ромів

Як можуть видурити з вас останні гроші нахабні роми, які приїжджають в міста щоб добряче нажитися на людях. 

Неоголошена економічна криза в країні змушує заробляти усіх і роми не виняток. Щоправда саме роми славляться своїми нетрадиційними методами заробітку. Ввести в гіпноз жертву, заговорити зуби, чи просто викликати жаль до себе і вимагати гроші – методів безліч. На один із таких натрапила наша читачака. До «Електронної книги скарг України» звернулася Наталя. Історія дівчини просто вражає своєю нахабністю.

«Об 18 годині вечора я йшла додому. Так трапилося, що того дня я отримала зарплатню, тому у внутрішній кишені рюкзака в мене було 400 доларів. Ідучи повз «Більшовик», я відчула дискомфорт. Обернувшись побачила, що рюкзак відкритий, а гроші стирчать з внутрішньої кишені. Переді мною стояв цілий табір. Троє дорослих циган та кілька дітей. Розгублено я почала питати, що вони роблять, внаслідок чого мене лише стукнули по голові. Легенько, на щастя. Швидко вирвавши рюкзак, я пішла геть. Особливо мене дивує, що все відбувалося не надто пізно, а крадії-невдахи не відчували ніякого дискомфорту».

«Електронна книга скарг України» розробила три поради, які можуть врятувати у подібній ситуації.

  1. Порвіть шаблон

Крадій не очікує від Вас рівно нічого. То здивуйте його. Викрикніть щось чи скажіть щось несподівано. Це змусить крадія розгубитися, а жертві дасть часову фору.

  1. Додайте гучності

У разі спроби пограбування варто максимально привернути увагу людей навколо. Наприклад, якщо у Вас щось вкрали у маршрутці, попросіть водія не відкривати двері, адже зловмисник десь поряд.

  1. Кожному своє

Навіть за умови, коли вкрасти зловмиснику не вдалось, не варто оминати увагою міліцію. Напишіть заяву, пам‘ятаючи, що правоохоронні органи мають Вас захищати. Також варто звернутися до журналістів подібно нашій героїні Наталі. Оприлюднивши інформацію, Ви можете вберегти багатьох своїх співгромадян.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!