ГоловнеВчені довели, що деякі з народження схильні стати курцями

На деяких людей нікотин діє дуже позитивно. У них поліпшується увага й концентрація, а також настрій. Такі люди схильні до куріння.

Деякі люди протягом багатьох років болісно намагаються кинути курити, але у них так нічого і не виходить. А хтось навпаки, легко відмовляється від цієї звички. Вчені довели, що на всіх нікотин діє по-різному.

Вчені з Університету Джона Хопкінса простежили, як нікотин вплинув на 18 дорослих людей, які ніколи не пробували курити. Їм давали таблетки, що містять нікотин.

Дія нікотину на людський організм відрізняється від інших наркотиків. Зазвичай їхный ефект подобається людям з першого разу, що і спонукає людей пробувати наркотик знову. З нікотином цього не відбувається: з першого разу курити нікому не подобається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Життя в Україні дорожчає. Фріланс як ліки від кризи?

Дев’ятеро з 18 учасників експерименту скаржилися на те, що таблетки з нікотином викликають у них запаморочення і проблеми зі шлунком. Вони хотіли якомога швидше відмовитися від їхнього прийому.

Іншим дев’ятьом учасникам, навпаки, дуже сподобався нікотин. Вони заявили, наприклад, що стали більш уважними, а їхній настрій покращився. Такій групі людей відмовитися від наркотику буде набагато важче.

Вчені пояснюють, що відмінності пов’язані з метаболізмом людини і генетичними особливостями організму людей. Хтось з народження схильний бути курцем, а хтось їм ніколи не стане.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!