ГоловнеВ Українських МРЕВ не видають тех.паспорти і номерні знаки

Лист від читача “Електронної книги скарг України”, Валентини, водії стають в черги через заміну ЄДАПС.

На “Електронну книгу скарг України” написала Валентина, вона переконує, що прибувши до місцевого МРЕВ не змогла отримати ані номерів на своє авто, ані технічного паспорту. Її переконали, що така ситуація відбувається в усіх відділеннях

Схоже в уряді відбувається заміна консорциуму “ЄДАПС” на іншого виробника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Українські вина. Як напій богів стає порошковим фальсифікатом?

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ: 

“Доброгр дня!
При оформленні автомобіля в МРЕВ нам повідомили про відсутність технічних паспортів і номерних знаків.
Як повідомив співробітник чергової частини Департаменту ДАІ МВС України – однією з причин відсутності технічних паспортів у всіх регіонах України, це зміна підприємства виробника (від ЄДАПС до іншого підприєства), про терміни та прогнози вирішення питання нічого сказати не зміг?
Можливо варто розглянути цю проблему більш детальніше?
З повагою, Валентина”.

Ми намагалися зателефонувати до 4-ох столичних МРЕВ (1,3,4,5,6), а також до двох Харківських, але в жодному  управлінні не взяли слухавки.

ВАСИЛЬ ГРИЦАК
Василь Грицак

Нагадаємо, що правоохоронці викрили ряд корупційних схем, пов’язаних з діяльністю Концерну «ЄДАПС», який пов’язують з ім’ям екс-нардепа Василя Грицака ( на фото). У МВС заявили, що Грицак шантажує і намагається чинити тиск на керівництво міністерства , погрожуючи «брудної інформаційною кампанією». Як повідомляє прес-служба МВС України, вся продукція, яка була виготовлена концерном ЄДАПС, передана Національному банку України. На сьогодні така продукція, в тому числі біометричні паспорти, вже виготовляються на Державному підприємстві «Поліграфічний комбінат« Україна ».

Наголошуємо, що інформація, яка публікується на сторінках нашого веб-порталу обробляється згідно правил користування цього ресурсу.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!