ГоловнеПопулярнеВ супермаркетах маскують російські штрихкоди (ФОТО)

Українці б’ють по ринку російських товарів – ті змушені оманювати споживача.

В деяких українських супермаркетах дбають про російську продукцію, щоб її купували ретельно маскують штрихкоди. Журналісти “Електронної книги скарг України” зібрали кращі методи маскування для наших читачів, щоб Ви ретельно підбирали саме українського виробника. Будьте обережні в “Сільпо”, ось, винахідливі власники цієї мережі маскують російські товари під українські спеціальними наліпками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бойкот російських товарів. Чи може перемогти споживач?

Відлічився в маскуванні і супермаркет “Новус”. Повісивши на російську оковиту цінник з українським штрихкодом. “Novus“мережа супермаркетів яка належить литовському холдингу BT Invest.

Данон-Активія, схоже, також страждає від невгамовного Путіна. Російських клонів видала незграбно наліплена наклейка, знайшли псевдо-український йогурт в мережі супермаркетів “АТБ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Танці долара у шафах модників. Чому вже завтра українцям нічого буде одягати ?


Ось ще один шикарний метод, на упаковках товару є російський штрих-код, але власники супермаркетів не посоромилися вліпити туди ще й український прапор або ж на це пішли самі виробники, мовляв, російський виріб виготовлено в Україні. І дійсно, ця продукція виготовляється в Україні, завод знаходиться на петрівці. За московським проспектом 21а.

В Ашані, в  київському ТРЦ «Sky Mall», продають російські освіжувачі повітря (г. Вязьма, Россия) з українськими штрих-кодами (482). Причому ці освіжувачі виготовлені для продажу саме в Ашані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коли поставили страшний діагноз. Допоможемо Станіславу!

В супермаркеті “Білла”, на парі продуктах, де магазин стверджував, що товар був вироблений у Франції чи Італії, були наліплені російські штри-коди.

Нещодавно українські волонтери відзняли кліп, який  чудово демонструє, що значить фінансувати російську армію, купувати продукти “дружнього” сусіда.


Якщо не хочете підтримувати зелених чоловічків і також долучитися до українського удару по Путіну – уважно перевіряйте продукти, що купуєте, це займає не більше 5 секунд.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!