ГоловнеВ столиці запрацювали нелегальні VIP магазини з Донецька (ФОТО)

Журналіст Сергій Лещенко опублікував новину про підпільні магазини для донецької “еліти” – в Києві.

Сьогодні в столиці можна кожному кроці зустріти “блатні” машини на Донецьких номерах, і з початком війни на сході – таких елітних автівок значно побільшало. Окрім своїх машин, і тіл, люди зі сходу забирають і свій бізнес, але про нього мало хто знає, навіть, корінні кияни.

“Це так звані vip-біженці, які були союзниками Януковича, бенефіціарами його режиму, підтримували земляка-корупціонера. Але після втечі Януковича та російської військової експансії вони залишили рідний край та перебралися до “бандерівської” столиці”, – пише Сергій у своєму блозі на УП. 

“При чому, поки звичайні донецьки біженці поневіряються по таборах, де живуть у надзвичайно скрутних умовах, донецька верхівка непогано влаштувалася. Слідом за своїми клієнтами, до Києва перебралися престижні донецькі магазини разом зі своїм багатомільйонним скарбом – одягом провідних світових брендів а ля Prada, Gucci, Ferragamo.

Проблема ж у тому, що втікачі змушені нелегально збувати свій скарб своїм же донецьким клієнтам, тому що, за ділерськими угодами з виробниками, не мають права реалізовувати ці торгові марки за межами Донецька.

Відтак у Києві останнім часом відкрилося декілька підпільних торгових точок. Улюблені донецькі бутики зустрічають своїх клієнтів-утікачів в явочних київських квартирах або магазинах без вивісок – як ось цей”, – відмічається в статті. 

Підпільні магазини

Другий нелегальний магазин престижного одягу для донецьких відкрився в одному з помешкань у Пасажі.

Потрипити туди можна лише за попередньою домовленістю. Адреси передаються з вуст у вуста. Усередині ці підпільні магазини виглядають так:

Підпільні магазини Донецьк

3

Магазин

Магазин

Магазин

Магазин

Магазин3

“Загалом ця історія з підпільними донецькими магазинами є ілюстрація абсурду: захищати та помирати за Донбас, який породив Януковича та, як наслідок, нинішню війну в Україні, змушені мешканці інших областей. А донецька “еліта” разом зі своїми донецькими магазинами облаштовує безтурботне життя у безпечному, але такому ненависному їм Києві”, – переконаний Лещенко. 

ФОТО: “Українська правда

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!