ГоловнеВ Київському Університеті Управління і Підприємництва студенти живуть “як бомжі”

У них кожен ранок починається з того, що вони беруть пляшку і йдуть вмиватися – води немає.

На “Електронну книгу скарг України” написала  студентка столичного Університету Управління і Підприємництва Наталія. Оскільки їй доводиться проживати в гуртожитку вона змушена терпіти безвідповідальне ставлення ректорату до них. Про воду, яка повинна бути щодня там, чомусь, забули. Ранок вони починають не з теплого чаю з пончиками, а пластмасової пляшки в яку набирають воду, щоб хочаб помити обличчя. І це відбувається не на окраїні міста, а в центральній його частині – Шевченківському районі, по вулиці Івана Кудрі, 31а. Якщо тема зацікавить журналістів – ми надамо контакти Наталії.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Хотіла б поскаржитися вам, тому що, вже не знаю до кого звернутися. Вже як 2 міяці ми живемо в очікуванні будь- якої води, тому що, живемо ми на 9 поверсі. Кожного дня ранок починається з того, що ми беремо пляшку з водою і йдемо вмиватися, потім, після 12 години дня може з’явитися або холодна або гаряча вода, але можна встигнути тільки помити посуд, який назбирався з вчорашнього обіду (так як немає чим його мити) і набрати води в пляшки на вечір. Потім знову пустота. Ближче до 4 години вода може знову зявитись, але тектиме під дуже слабким тиском. І нарешті після 5-6 годин вода взагалі зникає як холодна так і гаряча. До 1 години ночі ні краплинка не капне з крану. І не факт, що о першій годині вона буде добре текти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 світових рекламних скандалів

Ми не можемо нормально існувати: прийняти душ, помити посуд, випрати білизну, туалет- для нас стало нереальними речами, які ми не знаємо коли робити, адже постійно немає води- ніякої. Ми всі у відчаї, адже коли ми скаржимося нашому коменданту, то вона говорить: “це все місто” місто не дає тиску одному нашому будинку. Я в цьому дуже сумніваюсь. Тиск води занадто слабкий і вона не доходить до верхніх поверхів, а якщо доходить, то не тече, а просто крапає в буквальному сенсі слова.

Дзвонила я скаржилася у водоканал- там сказали, що в них все справно. Можливо це саме в нашій будівлі у підвалі під занадто слабким тиском іде вода? Ми цього НІЯК ДІЗНАТИСЯ НЕ МОЖЕМО. Кожного дня, коли ми йдемо скаржитися коменданту, то вона нас “годує” пустими обіцянками, що вона буде дзвонити і щось робити для цього, останній раз, коли ми підходили до неї, то вона пообіцяла викликати аварійну водоканалу – так нічого і не було зроблено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Невидумані історії: як світові бренди підторговують контрафактом


Писали ми і заяву в наш університет, зібрали підписи і віднесли, але толку ніякого. Я не розумію чому ми повинні жити як бомжі і при цьому платити за проживання в гуртожитку 470грн за місяць. За що? Як це назвати? Не дивлячись на те, що понад 2 місяці немає ніякої води, перерахунок нам ніхто не робить- платимо за проживання повну вартість. Хто повинен перейматися проблемами студентів як не комендант? Чому вона нічого не може вирішити, а може і не хоче.

Будь лака, допоможіть нам щось із цим зробити, адже ми самі нічого не доб’ємось, а так і будемо сидіти без води.

Це просто жахливо!!! Буль ласка, посприяйте нам чимось у вирішенні цього питання, МИ БУДЕМО ВАМ ДУЖЕ ВДЯЧНІ!!!

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!