ГоловнеУкраїнці через війну на сході кинулися масово робити ремонт

Здається війна на сході мала б присмирити бажання викидати гроші – але ні, навпаки, українці масово кинулися робити ремонти в квартирі, чому? Відповідь тут. 

У часи воєнних дій попит піднявся не лише на купівлю бронежилетів, теплого одягу, взуття, продуктів харчування, що відправляються на передову, але і на будівельні матеріали. Українці масово кинулися робити ремонт. Завійтайте сьогодні в найбільші торгові мережі, такі як “Епіцентр” чи “Нова лінія” або інші, які торгують товарими для ремонту – Ви побачите шалені черги. Задавлося б, ну як можна робити ремонт в квартирі, коли війна може в будь-який момент перекинутися невідомо в яке місто України? Але саме АТО на сході країни і змусила українців витрачати гроші, навіть коли це не зовсім резонно. Спільно з «Електронною книгою скарг України» причини шукали психологи.

Ремонт – це метафора

Ремонтні роботи стають для наших співвітчизників втіленням стабілізації та оновлення, коли після розрухи все навколо стає гармонійним.

Баланс зовнішнього та внутрішнього

Зовнішні процеси провокують внутрішні та навпаки. Гармонія у своєму зовнішньому середовищі може стабілізувати комфорт внутрішнього.

Зробити ірреальне реальним

За умов неможливості зміни глобальних обставин, у яких опинилася Україна, люди намагаються змінити локальні, тим самим повертаючи почуття впевненості та відчуття контролю над ситуацією.

Новий «Я»

Українці отримали багато нових уроків, визріли нові люди, які намагаються спроектувати внутрішні зміни на свою фортецю, аби жити в комфорті.

Захисне па

Ремонтні роботи подекуди стають захисним механізмом, своєрідним прийомом проти навколишнього хаосу та розрухи.

Успішне вкладення коштів

У часи, коли неможливо спрогнозувати вартість національної валюти, люди намагаються вкласти гроші у щось потрібне та постійне, наприклад, житло.

Укріпити позиції

Ремонт укріпляє будинок та робить житло безпечнішим, від чого у людини може створитись внутрішнє враження про укріплення зовнішніх кордонів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!