ГоловнеУкраїнці божеволюють від гумових Stikeez «Сільпо»

Гумовими колекціонерами Stikeez стали багато українських дітей. Маркетологи поцілили в яблучко і виграли джек-пот, змусивши діточок тягнути батьків за додатковими покупками в “Сільпо”.
Придбати товар на 70 гривень, а на додачу за 10 копійок отримайте гумову іграшку Stikeez. Новинка для українців вже декілька років продається в Європейських дитячих магазинах, але хто б очікував, що за маленьку фігурку українці влаштовуватимуть зустрічі і продаватимуть її за більш ніж 100 гривень…

Stikeez – це смішні чудовиська із кумедними іменами Жорик, Беня, Рибо моя, Хрюкало та інші. В листопаді їх вже було 24 штуки.

Компанія лояльності у вигляді маленького гумового подарунку Stikeez стартувала два місяці тому, а вже сьогодні монстрів можна побачити на торпедах автомобілів, підвіконнях, офісних столах… навіть зараз пишучи цю статтю стікези, на жаль не знаю як їх звати, приліплені до мого ноутбуку. Таких дітей, як маленька Соня, на відео десятки в мережі, усі вихваляються своєю колекцією

https://www.youtube.com/watch?v=y5oB5bsKfnA

В Одесі, навіть збираються обмінюватися StikeezАМИ, створюючи зустрічі в соціальних мережах. Правда на них, поки що, збираються потрапити не багато – 11 людей.

Stikeez фигурки

Сландо, який вже OLX 😉 (не на правах реклами) також ураган з цими фігурками – колекціонери пропонують і обмінятися і продати Stikeez.

Stikeez сландо

На офіційному сайті «Сільпо» зізналися, на такий ажіотаж самі не розраховували. «Stikeez настільки виявився популярним, що ми, на жаль, не змогли забезпечити наявність фігурок в достатній кількості» – зазначили менеджери. Тому пропонують купити його за 7.99 гривень.

Stikeez сільпо

«Хід геніальний, що й казати. Це чудова програма лояльності. Людина, особливо у якого є дитина, сходить зайвий раз в «Сільпо» – це 100%»,-вважаємаркетолог, співвласник агентства GEM Наталя Склярська.

циганковМаркетинг-директор «Сільпо» Дмитро Циганков каже, що спочатку збиралися дарувати дітям зовсім інші іграшки: були розроблені моделі плюшевих героїв мультфільмів. Гумових смішних чудовиськ на наліпках запропонувало голландське агентство BrandLoyalty, яке проводило подібну акцію в супермаркетах Lidl в Німеччині, Іспанії, Угорщини .

СПРАВКА: За даними « Сільпо », в гумовій акції брали участь на 75 % більше покупців, ніж в аналогічних «дитячих » акціях мережі . А іграшки, яких «Сільпо» закупило близько 20 млн штук, закінчилися ще до офіційного закінчення, в середині жовтня.

Але гумових чудовиськ придумало не «Сільпо». Stikeez вже кілька років активно продаються в іграшкових магазинах Європи. Там вони називаються Ickee Stikeez або просто Stikeez.

Виробники кажуть, що це інопланетяни, кожен з яких найчастіше упакований в індивідуальний прозорий контейнер. Українська торговельна мережа просто замовила для себе оптову партію цих іграшок, перефарбувавши деяких з них в інші кольори і придумавши кожному кумедні «українські» імена . Зазначають журналісти видання «Депо».

Незалежні маркетологи, в свою чергу, впевнені : «Сільпо » виграло джекпот і запрацює на цій акції великі гроші.Ну, а нам з вами, просто приємно відволіктися і стати колекціонером гумових чудовиськ!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!