ГоловнеУ Вінницькій області в маркетах продають воду з-під крану

У Вінницькій області за 3 гривні можна придбати воду з-під крану “Цветочная роса”.

Ось так виглядає етикетка води, яку придбати у Вінницькі області, в одній з яток.

voda-kran

 

Це ,мабуть, найбільший конкурент – вода у ятці найдешевша, коштує близько 3 гривень. “На смак, як вода з-під крану” – допивши воду, зазначив Петро, який щойно її придбав. І не дивно, бо вона дійсно таки виготовлена з проточної води, от тільки прочищена аж п’ять разів. Якщо точно то речення звучить так: “Вода питна з мережі централізованого водопостачання після проходження п’яти ступенів водоочисної системи, штучно насичена діоксидом вуглецю”.

voda-kran-2


Не секрет, що вода, яку ми п’ємо з Вами з крану, теж проходить ступені очищення! Тому скільки разів насправді довелося очищати воду “Цветочную росу” виробнику — нам не відомо, можливо і зовсім це не робилося, тому що не вказано на етикетці, які саме додаткові методи очищення примінялися. Можливо, виробник вводить споживача в оману, нашим органам захисту прав споживачів варто придивитися до цього виробника.

ДУМКА ЕКСПЕРТА:

«Не можна пити воду з-під крана в жодному з міст України. У такій воді високий вміст хлору та високе биогенне забруднення. Для пиття і приготування їжі потрібно використовувати воду з бюветів або свердловин, бутильовану воду відомих марок. Неприпустимо давати воду з-під крана дітям, готувати на такій воді теж не можна. При кип’ятінні хлорованої води утворюються хлор-органічні сполуки, які можуть мати серйозні наслідки для здоров’я, у тому числі викликати онкологічні захворювання», – запевнила Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги. 

Виробник ПрАТ “Черкаське пиво” вже не раз попадався з порушеннями. Наприклад, в Житомирі 27 березня 2013 року продавали під виглядом Квасу воду з барвниками, пише видання “20 хвилин”. Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ФОП Гладкого А. Г. на 45 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЖИТЕЛІ КАРАЮТЬ МІЛІЦІОНЕРІВ НАПИСАМИ НА ТРОТУАРАХ

Як встановило відділення, в роздрібній мережі міста Житомира реалізувався напій “Дніпровський КВАС” виробництва ПрАТ “Черкаське пиво” на замовлення ФОП Гладкого А. Г. На етикетці напою написали, що – це квас, а насправді це називається правильно безалкогольний низькокалорійний сильногазований напій на ароматизаторах. Звичайно, винен підприємець, який ввів в оману споживача, а не завод, який надав йому такий продукт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “СЕНСАЦІЙНА ЗАЯВА ВЧЕНИХ – ЩАСТЯ НЕ В ГРОШАХ

Також, щодо ПрАТ “Черкаське пиво” ця організація вже чинила правопорушення на ринку цінних паперів, за даними порталу “Smida” – неналежне виконання вимог Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом”, враховуючи обставини, що пом’якшують відповідальність, накласти на ЗАТ “Черкаське пиво”, уповноважена особа комісії, керівник Черкаського територіального управління ДКЦПФР Рубченко Лора Олексіївна, накладала на них штраф, правда невеличкий у розмірі 85 гривень.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!