ГоловнеУ світі мода на магазини, які продають прострочений товар

У США, наприклад, відкриють магазин, який торгуватиме товарами, строк придатності яких вже добігає кінця

Американський підприємець на початку 2014 року відкриє в місті Бостон перший магазин прострочених продуктів, які можна вживати в їжу.

Ініціатором експерименту є бізнесмен Дуг Раух, який володіє мережею супермаркетів Trader Joes. На думку Рауха, магазини змушені викидати величезну кількість продуктів, які ще придатні для вживання в їжу, але їх термін придатності закінчився згідно з правилами регламенту харчових регуляторів.

За словами бізнесмена, мова йде насамперед про кукурудзяні чіпси, шоколад, яйця, йогурт і молоко, повідомляє РІА Новости.

Читайте також: “5 продуктів проти застуди

Останні три найменування продуктів можуть зберігатися набагато довше, якщо дотримувати певний температурний режим зберігання. Зокрема, яйця можуть зберігатися 3-5 тижнів у холодильнику при температурі нижче 5 градусів за Цельсієм, а щоб молоко зберігалося довше і не прокисало, його температурний режим зберігання повинен становити близько 2 градусів за Цельсієм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “6+ секретів від колишнього працівника McDonald’s

Перший магазин прострочених продуктів Раух відкриває в Дорчестері – квартал Бостона, де проживає переважно робочий клас. Згідно зі статистикою, в одних тільки США викидається 40% продуктів з причини закінчення терміну придатності. При цьому в деяких випадках дата на упаковці означає не те, що після цього часу продукт вживати небезпечно для здоров’я, а лише те, що смак буде гіршим звичайного, зазначає Бі-Бі-Сі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!