ГоловнеНаші новиниТРИ ЧАСТИХ ЗАПИТАННЯ ПРО ЕФЕКТИВНІСТЬ “ЕЛЕКТРОННОЇ КНИГИ СКАРГ УКРАЇНИ”

Одне з частих запитнь до «Електронної книги скарг України», а як Ви допомагаєте і які результати Вашої роботи?

Ми вирішили відповісти на деякі запитання:

  1. Скільком людям ви допомогли?

Це одне з найпопулярніших запитань. За час роботи ми опублікували понад 4500 тисячі скарг. Уявіть собі, який це обсяг роботи. Кожного разу потрібно її прочитати, якщо не вистачає якихось деталей – надіслати листа з уточненням до адресата. Потім все це оформити так, щоб правоохоронцям і журналістам було зручно читати і реагувати на ці скарги. Після публікації скарги, вона потрапляє в найрізноманітніші, так звані, новинні агрегати.

Наприклад: «Укр.нет», в стрічку новин порталу «Мета». Майже 80% скарг потрапляє до наших соціальних мереж де разом є близько 5000 читачів, а також розсилається через допоміжні поштові сервіси, які читають ще понад 4000 людей. Всі ці допоміжні медіа збільшують вірогідність того, що скаргу побачать журналісти та правоохоронці.

Майже усі скарги отримують розголос на місцевому рівні. Оскільки кожне місцеве видання зацікавлене в новинах їхнього міста. А ми генеруємо саме такі новини на основі ваших скарг.

  1. Чому б не написати у відомі ЗМІ?

Часто «великі медіа» саме через свою «великість» не можуть собі дозволити звертати увагу на регіональні проблеми, які, між іншим, не менш цікаві, ніж ті про які звикли говорити ці згадані «великі медіа». Але ж хтось повинен виносити на національний рівень ті проблеми, які заслуговують уваги? Хто як не ми.

Саме «великість» іноді заважає звертати увагу на проблеми, які для них здаються «не форматом». Але це не значить, що туди не потрібно звертатися, навпаки, «Електронна книга скарг України» чи Книги скарг в інших містах служать саме цим віртуальним місточком між «великими» медіа і непомітними для них проблемами.

Не раз було так, що до нас звертаються за контактами журналісти національних ЗМІ – і це добре. Бо це наше покликання. Ми їх надаємо і непомітні раніше проблеми набувають національного значення. А це значить – їхнє вирішення не за горами. Стати допоміжною платформою для людей, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей.

Про проблему потрібно вміти говорити професійно – бо саме публічність змусить проблему вирішуватися. Злодюжки, погані чиновники, бюрократи, корупціонери – бояться публічності.

  1. Які конкретні приклади вирішення проблем?

За весь час роботи,  за оптимістичними підрахунками ми допомогли близько 3 500 тисячам українцям із яких 1000 – конкретний результат. Не погано, правда? Приклади, про які нам стає відомо або на які ми випадково натрапили – ми згадуємо у відповідній категорії «Наша ефективність». Але, підкреслюємо, що це лишень ті приклади, які нам стали відомі. Часто люди вирішують свою проблему і зникають. І добре. Хай би з нами справи не мали 😉 І часто одна – дві перепублікації скарги у місцевих виданнях стають каталізатором для вирішення виниклої проблеми звичайного українця.

Тому пишіть нам, і не забувайте розповідати про нас своїм знайомим, близьким і друзям. Разом з Вами ми зможемо подолати, можливо, не всі проблеми, але більшість.

Як ми говоримо із самого початку заснування  – Досить мовчати!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!