ГоловнеКраса та здоров'яТОП-3 найпопулярніші спортивні-ґаджети

Найпопулярніші записи

Спортивні- ґаджети-помічники, можливо, вже в найближчому майбутньому замінять найкращих тренерів. Але, поки що, це, скоріш іграшка.

Спорт став новим трендом серед українців. Сьогодні попитом користуються не так заняття у залі, як особистий спортивний розклад. Аби Вам це робити було комфортніше, ми створили рейтинг з трьох ґаджетів, що стануть у нагоді при заняттях спортом, або ж фітнесом. Можливо, за декілька років фітнес-ґаджети або фітнес-трекери, як на разі мобільні телефони, матимуть всі.

Adidas miCoachSMARTRUN. Спортивний гаджет за 6000грн.

Adidas miCoach SMART RUNФаворит вітчизняних гравців у американський футбол. Творіння марки “Adidas” вже встигли охрестити інтуїтивним наручним годинником. Ґаджет поєднує в собі тренера, лікаря та музику. Вбудований акселерометр (вимірює прискорення або перенавантаження) реєструє кожен крок та вимірює серцебиття; GPS-навігатор слідкує за швидкістю, відслідковує відстань та прокладає маршрут; вбудований плеєр в цей фітнес-ґаджет не лише відтворює музику, а й озвучує голосові інструкції тренера. Новинка вже дісталася України та коштуватиме спортсменам близько 6 тисяч гривень.

КУПИТИ

Спортивний-ґаджет Fitbit Flex за 1500 – 2000 гривень.

Спортивний-гаджет Fitbit FlexТакий спор тивний-ґаджет ніби з майбутнього і прикрасить як жіночу руку, так і чоловічу. Браслети не мають екрану та з легкістю синхронізуються з мобільними телефонами і не важливой яка слухавка у Вас в кишені – чи яблуко, чи щось на андроїді. Програмне забезпечення спортивного ґаджету дає змогу власнику не лише переглядати кількість пройдених кроків, а й хвалитися результатами на сайті організації. Також можна вводити та порівнювати не лише дані щодо спортивних досягнень, але і щодо харчування та ваги. Браслети є не лише спортивним приладдям, але і стильним доповненням, оскільки не обмежені в кольорах (чорний, синій, червоний, зелений). Спортивний-трекер дає змогу не лише рахувати спалені калорії, але і встановлювати ціль. За відсутності екрану, де б відображалися результати, рівень виконання завдання регулюють лампочки, загорання кожної свідчить про виконання нових 20% цілі. Такий спортивний ґаджет коштуватиме Вам близько 1500 – 2000 гривень.

КУПИТИ

Спортивний-трекер Xiaomi Mi Band за 900 гривень.

Спортивний-ґаджет Fitbit Flex

Спортивний прилад важить 5 грамів, тому буде непомітним у повсякденному носінні. Браслет не має повноцінного екрану, тому може приєднуватися до смартфонів. Крім крокоміру, рахівника калорій та можливості ділитися досягненнями, основними перевагами браслета є контролер сну та розумний будильник. Проте варто зазначити, що крокомір може широкі помахи руки зараховувати як кроки, що призведе до порушення статистики. Спортивний-трекер може розрахувати сон, позначивши темними відрізками фазу глибокого сну, оранжевими – прокидання вночі, сірими – фазу легкого сну. Розумний будильник підійме Вас не обов’язково у заданій годині, це може статися в радіусі 30 хвилин. Критерієм дзвінка стане перехід людини у фазу швидкого сну, коли прокидатися легше. Власний прогрес можна переглядати безпосереднього на трекері – три світодіоди загораються з виконанням 1/3, 2/3 та 3/3 поставлених завдань. Браслет коштуватиме Вам близько 900 гривень.

КУПИТИ

Оглядаючи спортивні-ґаджети, чи фітнес-трекери – стає зрозуміло, що на спортивному шляху ці допоміжні пристрої тільки-но народжуються і вимагати від них чогось над можливого – не варто. Маленький помічник за пару тисяч гривень – ось, як можна охарактеризувати сьогоднішні спортивні-приладдя. Але, скоріш за все, в майбутньому, цей спортивний девайс замінить нам навіть найрозумніших тренерів чи зробить тренування більш свідомими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““Sport Life” порушує Закон України і права споживача?

P.S. Купуючи в інтернеті, не забувайте, що спочатку Ви повинні отримати товар, а тільки потім заплатити. Будьте обережні.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК