ГоловнеТернопільські освітяньскі заклади захоплюють рейдери від влади

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, які переконують, що комунальний інститут, хоче привласнити місцевий чиновник. Для цього він робить усе можливе, а головне, переступає закон.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів є. 

«Вже кілька днів Тернопільських освітян трусить від рейдерських захоплень. І на цей раз апетити чиновників дібралися до обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти. Колектив зізнається – інститут працює нормально і навіть не подавав ознак поганої чи невідповідальної роботи.

Під приціл комунального-рейдера від департаменту освіти і науки Тернопільскої ОДА Любомира Крупи потрапив керівник інституту Сергій Алілуйко. Боротьба розгорнулася за цінні метри і гроші цього навчального закладу.

У ЗМІ вже повідомляли про сумнівну позицію чиновника стосовно Тернопільського обласного комунального інститутуту післядипломної педагогічної освіти. Прийшовши на посаду, чиновник одразу почав наказувати підлеглим копати під директора чи його колег. Розпочато справжню інформаційну війну направлену на те, щоб переконати містян в тому, що інститут не потрібен, погано працює, а директор взагалі не мав би там знаходитися. І це при тому, що директор вкладався на повну, щоб зробити інститут наближеним до європейських стандартів тут, в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “101 спосіб зайняти дітей влітку, не витративши ні копійки

І сьогодні суб’єктивна позиція директора департаменту Л.Л. Крупи, його заступників та окремих відповідальних осіб суттєво ускладнює роботу колективу інституту і викликає закономірну стурбованість щодо подальшої долі закладу.

Нахабний чиновник  ніяк не хоче зрозуміти, що є організації, які можуть працювати набагато краще, ніж департамент підвласний йому.

Про людські якості Крупи, зокрема моральні, свідчить один цікавий факт. Для того, щоб доказати Алілуйкові С.М., що він проти Крупи ніщо, той використовує майже заборонений порядними людьми прийом. У день ювілею в.о. директора ТОКІППО Крупа приходить до іменинника разом зі своїми прихильниками і, злобливо посміхаючись, вітає того з Днем народження наказом про призначення Шайнюка Ю.Ч. в.о. директора інституту. Навіть дуже непорядна людина, напевне, собі такого не дозволить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Розумний рейдер. В Дніпропетровську захопили вищий навчальний заклад

На закінчення подаємо витяг з листа Тернопільської обласної ради, у якому говориться:

«Тернопільська обласна рада просить Тернопільську обласну державну адміністрацію негайно вжити відповідних заходів реагування до директора департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Крупи Л.Л., який видаючи наказ від 29 травня 2015 року № 42-К «Про призначення Шайнюка Ю.Ч.» перевищив службові повноваження що полягають у наступному.

Тернопільський обласний комунальний Інститут післядипломної освіти є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області, власником і засновником якого є Тернопільська обласна рада.

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Тернопільська обласна рада в межах наданих повноважень здійснює право суб’єкта власності на Тернопільський обласний комунальний Інститут післядипломної освіти.

У своїй діяльності Інститут керується положеннями Статуту Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти, який зареєстровано державним реєстратором 27 травня 2005 року за № 16461050001000663 ( далі – статут) та чинним законодавством України.

Пунктом 23 розділу 4 статуту визначено: Директор (Ректор) інституту призначається з числа працівників освіти, які мають вчений ступінь або вчене звання і стаж керівної, науково-методичної роботи не менше 5 років. Директор (Ректор) інституту призначається і звільняється власником або уповноваженим ним органом.

Відповідно до звернення трудового колективу Тернопільського обласного комунального Інституту післядипломної освіти від 17 листопада 2014 року, рішення постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності від 20 листопада 2014 року № 620 «Про призначення на посаду директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти Алілуйка Сергія Миколайовича» та рішення Тернопільської обласної ради від 15 березня 2014 року № 1622 «Про затвердження положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області» (зі змінами, внесеними рішеннями Тернопільської обласної ради від 17 червня 2014 року № 1722) розпорядженням голови Тернопільської обласної ради від 21 листопада 2014 року № 194 «Про призначення Алілуйка Сергія Миколайовича виконуючим обов’язки на посаді директора Тернопільського обласного комунального Інституту післядипломної освіти» призначено  Алілуйка Сергія Миколайовича з 25 листопада 2014 року виконуючим обов’язки на посаді директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти в порядку переведення його з посади доцента, завідувача кафедри методики і змісту освіти та ІКТ вказаного інституту.

Проте, всупереч наведеному, директор департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Крупа Л.Л., посилаючись на пункт 4 статті 20 Закону України «Про освіту», яким встановлено: керівники навчальних закладів, що є комунальною власністю, призначаються органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим у сфері освіти, відповідними обласними, міськими районними органами управління освітою за попереднім погодженням з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, одноособово без попереднього погодження з Тернопільською обласною радою видав наказ від 29 травня 2015 року № 42-К «Про призначення Шайнюка Ю.Ч.», яким перевищив службові повноваження та грубо порушив вимоги чинного законодавства України.

Враховуючи наведене, Тернопільська обласна рада просить Тернопільську обласну державну адміністрацію негайно вжити відповідних заходів реагування до директора департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Крупи Л.Л. та зобов’язати його відмінити наказ від 29 травня 2015 року № 42-К «Про призначення Шайнюка Ю.Ч.» як такий, що суперечить вимогам чинного законодавства України.»»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК