ГоловнеТернопільці скуповують акції Лондонської біржі

В Україні набирає обертів нова фінансова піраміда. Схема роботи тепер починається з мобільної реклами…

На сайт “Електронної книги скарг України” написав обурений житель Тернополя, він каже, що в їхньому місті з’явилася фінансова піраміда: “Фінансова група Wor (l), яка не зареєстрована в Україні, яка не має ліцензції працює  в нашому місті. Вони просять 600$, потім потрібно привести людину, а в майбутньому обіціяють володіння акціями Лондонської біржі, – чистої води піраміда”.

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanieДОВІДКА: Уряд схвалив законопроект, що передбачає заборону фінансових пірамід в Україні. Відповідне рішення було прийнято на засіданні 11 березня 2012 року.

З мережі, іншому користувачу, не з Тернополя, ці “бізнесмени” теж пропонували вкладати гроші… в енергозберігаючі технології :

“Вони почали продавати акції під неіснуюче виробництво енергозберігаючих технологій. Виробництва ще немає, але ви вже можете вкладати гроші)) Які виробництва?Ви взагалі про що? Невже ще є ті, хто ведуться на цю нісенітницю? Чому цим не займаються найбільші компанії?? Хто бачив ці виробництва? Де я можу це подивитися?

А офіс у Москві вони відкрили спеціально для продажу цих акцій. Що там далі буде? Продаж акцій виробництва технологій освоєння Марса?? Або космічних кораблів??? У когось явно хвора фантазія))) Можна було б придумати більш правдоподібну аферу. Я сумніваюся в адекватності людей, які в це вірять”, – переконує користувач.

ПОШУК ІСТИНИ World GN

Якщо в пошуковій системі спробувати знайти цю фірму – то натрапляєш на безліч спільнот, які створені в соціальній мережі ВК. Опис спільноти у всіх однаковий:

“Такого Ви ще не бачили – ВПЕРШЕ на ринку унікальний міжнародний проект компанії World GN, аналогів якому немає у світі – проект AdKash – платить гроші користувачам за те, що вони отримують якісну рекламу на свій мобільний телефон.

Ти можеш стати просто користувачем AdKash і отримувати доходи за вхідні дзвінки/смс/ммс (до 80$ в місяць) або ти можеш долучитись до проекту – запрошувати друзів і отримувати доходи також і від них, будуючи свій бізнес (тут доходи не обмежуються). І це тільки один з 10 можливих способів заробляти в компанії Wor(l)d GN.”, – закликають керівники спільнот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАМ ПОСТІЙНО ТЕЛЕФОНУЮТЬ КОЛЕКТОРИ?”

Далі пошук видає купу відео, на яких молоді хлопці закликають заробляти мільйони доларів, стати незалежним, АЛЕ!! перед тим придбавши якісь пакети “ультра”, чи “супер” – всього за 600 чи за 700 доларів. Звичайно, спочатку потрібно вкласти, а потім роками відробляти ці гроші.

Також, з тих-таки відео, можна почути заклики приводити друзів, впарювати цю рекламу на мобільних своїм близьким…

Ось один з агентів-вербувальників компанії Wor(l)d GN-відео:

Компанія, судячи з коментарів, кількості учасників, тільки-но почала свою роботу.

Wor(l)d GN – звідки беруться гроші?

Як написано в спільнотах компанії:  “Гроші в систему едкеш заходять від рекламодавців, що оплачують за перегляд кінцевими споживачами їх реклами.

Усі виплати та премії здійснюються за рахунок цих грошей. Наразі основними рекламодавцями виступають такі компанії як: Кока-кола, БМВ, Луі Віток, Ікеа, Мальборо, Дісней, Пума, Хюлет Пакер”. От так, сидять маркетологи тих компаній і тільки й думають, куди б віддати свої мільйони гривень, якому вуху? Так, вуху, бо реклама, начебто, транслюється на екрани мобільних пристроїв.

ЯК ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО СВОЇХ КОРИСТУВАЧІВ КОМПАНІЯ Wor(l)d GN ?

Адміністратори спільнот обільно закликають новачків стати їхніми колегами, ось які перспективи вони гарантують новачкам, ми наведемо приклад тільки кількох, щоб не затьмарити Ваш мозок, мільйонами, які можна заробити з цією компанією;), отже, про перспективи:

Будь-яка людина в світі може долучитися до компанії World GMN, – стверджують в спільнотах, також, вже бувалі співробітники переконують, що ніяких грошей з новачків не будуть брати, але на відео,  в цій “безкоштовності” та їхній “щирості” вже переконалися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК МОБІЛЬНІ ОПЕРАТОРИ КРАДУТЬ ГРОШІ?”

Після запуску програми, при будь-якому вхідному дзвінку, СМС чи ММС, користувачу на екран смартфону будуть транслювати рекламний банер. Для того щоб прийняти виклик, користувач натискає на банері кнопку «Skip» і піднімає слухавку.

За кожен прийнятий вхідний виклик, СМС та ММС, користувачу нараховується від 2 до 5 центів США, за перегляд реклами. Величина суми залежить від реклами, що булла показана і не залежить від тривалості вхідного дзвінка, чи часу показу рекламного банера. Максимальна сума, що може бути зароблена користувачем, складає 20 доларів США кожного тижня.

ЩОБ ЗБІЛЬШИТИ ЗАРОБІТОК – ВКЛАДАЙ!

При досягнені суми 10 доларів США, компанія World GMN надсилає користувачу фірмову пластикову банківську картку системи Мастер Кард. Користувач зможе знімати накопичені кошти у будь-якому банкоматі світу, що підтримує систему Мастер Кард. Слід взяти до уваги, що банки можуть брати з користувача відсотки за зняття готівки.

Користувачі не мають своїх власних реферальних посилань, та не можуть запрошувати в систему нових користувачів. Для того щоб мати право запрошувати нових користувачів та заробляти на цьому гроші, користувачу необхідно стати партнером компанії! Ну і звичайно, щоб стати пратнером потрібно платити, ось їхній прайс:

Партнери компанії:

Партнери компанії можуть бути в 3 статусах:
1. Афілейт – партнер компанії, який придбав сайт-кабінет компанії за 39 доларів США
2. Про – партнер компанії, який придбав сайт-кабінет компанії за 39 доларів США +
ліцензію(франшизу) типу «PRO» вартістю 250 доларів
3. Мастер – партнер компанії, який придбав сайт-кабінет компанії за 39 доларів США +
ліцензію(франшизу) типу «MASTER» вартістю 618 доларів

Замість висновку, наведемо одну просту істину: “Безкоштовний сир тільки в мишоловці”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!