ГоловнеТелефонні шахраї навчилися маскуватися. Під звичайним МТС приховуються великі комісії

На “Електронну книгу скарг України” написала Ірина, вона переконує, що попала на гачок телефонних аферистів.

Ірина витратила не один десяток гривень зателефонувавши на номер, який був вказаний на одному з порталів, який пропонує роботу. Щоправда ми звикли бачити номери, які починаються, наприклад на 099 чи інші цифри, тим не менш, цього разу аферисти замаскувалися під звичайний МТС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ?

Як вона не намагалася потрапити на шахрайських гачок, все одно її оманули: “Пытаясь найти работу и считая последние гроши набрала номер 0502263527. Ведь вроде ничего подозрительного? После двух гудков зуммер резко прерывается и мне объявляют, что стоимость разговора-15 гривен, номер я нашла на электронном сайте газеты алло-объявления Донецка”. Номер, за яким телефонувала Ірина і дійсно часто фігурує в оголошеннях, які пропонують роботу. При тому, що працедавці з цим номером знаходяться і в Донецьку, і Львові, і Миколаєві, пропонуючи зовсім різні вакансії. Ось, що видає пошукова система шукаючи цей номер – вакансій купа.

 0502263527. - аферисты - что за номер

Ірина шокована таким нахабством аферистів, і задається одним запитанням, коли шахрайські методи зникнуть в такій “демократичній” країні, і міліція почне відробляти зарплати, які українці платять їм. Ми попереджаємо наших читачів про фатальний номер для вашого гаманця: 0502263527. Під цим номером часто можна побачити і електронну адресу шахрая, наприклад: kolupaev59@mail.ua. Любі читачі, будьте обережні.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!