ГоловнеТаємний покупецьТаємний покупець: Книга скарг ресторану “Челентано”

 

На що жаліються в популярному ресторані. Наш таємний покупець продовжує дізнаватися всю правду про Ваші улюблені заклади. Сьогодні ми відвідали “Челентано” на Спаській 9а.

Варто відмітити, ресторан “Челентано” в більшості випадків зробив ребрендинг: десь змінили форму подачі – тепер не потрібно з собою тягнути залізні номерки, десь змінили меню. Загалом попрацювали над новим форматом, який на нашу думку пасує їхньому закладу. Не дорого і з натяком на ресторан. Але, щоб не розповідати в цій статті про те, як працюють офіціанти, як швидко виконують замовлення, скільки потрібно заплатити, наш таємний покупець вирішив подивитися, що про цей заклад кажуть люди в книзі скарг.

Хочемо одразу зазначити, що це не є показником, адже таємний покупець гортає сторінки навмання, і які попадаються скарги чи похвали – ніхто не знає. Але все одно цікаво дізнатися, що ж пишуть, і на що скаржаться клієнти.

Сухо і без пафосу. Заява № 2. Так починається скарга-прохання гостя, який представився Кругляк О.О. Один з перших, хто написав своє прохання. Просить не багато – додати Штрудель (без ванільного соусу), але попередньо “подсластив начинку”. Скаржиться також на недостачу пістного меню, далі розібрати почерк важко 😉 До речі, про солодке. В цьому закладі, саме на Спаській, є чудовий шоколадний десерт. Коштує близько 35 гривень. Подається з морозивом, але смакує на усі 50. Якщо будете там – обов’язково замовте!

IMG_6454Бізнес починається з туалету. Принаймні так кажуть, як насправді мені не відомо. Але саме санвузла стосується наступна скарга, а саме: просять прийняти заходи проти прозорості дверей. (вони там напівпрозорі і коли клієнт знаходиться в туалеті силует видно, що, як бачимо, О. Кругляк доставляє незручності – ТП.) Як вихід пропонує к

 

Наступний запис добрий – стосується не менш головного – обслуговування. Гість написав подяку для офіціанта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ТАЄМНИЙ ПОКУПЕЦЬ. Саsta на печерську

таємний покупець - скарга

 

3 лютого 13 року, хтось прийшов до “Челентано” пізньою ніччю і не втримався від скарги. Спочатку хвалять кухню, а потім просять працювати краще (скоріш за все мають наувазі швидше, – ТП.). Написали, що о третій ранку не відчули хорошого сервісу. (А він має бути навіть о цій порі, адже заклад працює до 6 ранку по певних днях, – ТП.)

таємний покупець

 

Нарікають і на основні страви. З наступної скарги випливає, що клієнтам краще не замовляти Лазанью Больньез, в ній “м’ясо майже відсутнє”, – зазначає невідомий клієнт.

Коли гість “Челентано” був незадоволений якістю замовленого – то не розгубився і попросив переробити. Цікаво, чи виконали його прохання? Вчіться, і не бійтеся і Ви: якщо Вам не сподобалася страва, підізивайте офіціанта і вимагайте зробити так, як Вам довподоби! Адже, хто платить гроші – той і замовляє музику;)

Також зазначають, що в цій Лазаньї було недокінця приготоване тісто.

таємний покупець

Гортаючи далі, натпрапили і на хороші слова. Ось просять відзначити офіціантку, яка добре обслуговувала клієнтів, які навіть захотіли відмітити свій День народження в “Челентано” на подолі. Рік тому написали. “День народження пройшов бездоганно, вона (офіціантка, – ТП.) чудово орієнтується в меню закладу”.

IMG_6459

І, наостнок, також пишемо про хороше –  вдячність клієнтів адміністраторам закладу і офіціантам за гарне обслуговування.

IMG_6458

Нагадуємо, що зі статті навряд чи Ви зробите точну оцінку закладу, але принаймні можете зрозуміти до чого потрібно бути готовим в цьому “Челенатно” на спаській!

Щиро Ваш, Таємний Покупець! Для “Електронної книги скарг України”;) 

 

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!