ГоловнеСвобода слова в руках хакерів

Українські інтернет-портали та акаунти політиків потерпають від хакерських атак
Тільки-но почалися спалахи революції через не підписання угоди з ЄС, як популярні сайти, які наважилися висвітлювати події на майдані – підверглися атаці хакерів. І під прудкі пальці умільців потрапляють акаунти відомих політиків, як, наприклад, Віталій Кличко, так і сайти, відвідуваність яких занадто добра.

ЦЕНЗОР. ТАК

cenzor-tak

Останній випадок затуляння рота стався з сайтом «ЦЕНЗОР.НЕТ». Лист про те, що сайт не може працювати із-за небувалої хакерської атаки з’явився на головній сторінці порталу.
«Новостной интернет-портал “Цензор.Нет” подвергся беспрецедентной хакерской атаке. Одновременному взлому подверглись сразу три сервера “Цензор.Нет”, размещенные в дата-центре “Воля”. Уничтожена вся информация серверов включая операционные системы. Серверы полностью выведены из строя.» Пише Юрій Бутусов, головний редактор порталу.

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА ПІД ТИСКОМ

pravda

Вчора редакція видання «Української правди» повідомили, що їхній ресурс також під атакою. «Нас пытаются сломать, нам это не в первой, но такого напора наши специалисты еще не видели». Так само, як і портал ЦЕНЗОР.НЕТ – атака була занадто сильною. Редакції довелося працювати через спільноти в соціальних мережах.

2013 рік став особливо плідним для хакерів, але от з якої вони країни, чи хто цим займається – скоріше питання до відповідного підрозділу правоохоронних органів. Нещодавно хакери виклали в мережу листування посадових осіб з Міністерства закордонних справ і документи митників. Хоч і обидва відомства спростовували цю інформацію.


Кращі відео з усього світу

КЛИЧКО І ХАКЕРИ

За два дні до цього, відчув присмак зламу сторінок і опозиціонер Віталій Кличко. Українці могли насолоджуватися світлинами з його буденно-інтимного життя і навіть перепискою з коханкою. Також народу стало відомо, що опозиціонер зі своєю коханкою навіть зробив маленького українця, але, чомусь,  після такої новини, більше листування не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як з картки Приватбанку злодії зняли 70 тисяч

З особистої сторінки В. Кличко
З особистої сторінки В. Кличко

“После того, как я написал последний пост на Facebook и призывал всех прийти на Майдан, мою страницу взломали”, — розповів Кличко.

Але не встиг оговтатися Віталій від удару хакерів, як сьогодні, знову його акаунти в соціальних мережах стали надбанням народу. Під час взлому сторінки Віталій Кличко почав критикувати своїх колег по фракції і з дружніх партій. Про це розповів депутат із фракції “Удар” Олексій Давиденко. Після цього і прес-секретар Юрія Луценко заявила про злам її пошти. Загалом, сьогодні, будь-хто може опинитися під тиском хакерів. Сторінки опозиційних лідерів – під особливим прицілом.

Хто ж замовляє такі хакерські атаки – не відомо.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОСЛУГИ ХАКЕРА?

Журналісти “Електронної книги скарг України” вирішили поцікавитися, а скільки коштує зламати сайт чи замовити DDOS-атаку в Україні. Почавши пошук нас здивувало те, що є безліч сайтів, які спокійно пропонують свої послуги: і зламати сторінку в Фейсбук і ВК, чи е-мейль, без проблем пропонують російські компанії. Близько за 1000 гривень свої послуги пропонують умільці, і всього за 10-15 годин бажана сторінка в соціальній мережі Ваша.

Але чи працюють зі сторінками наших зламаних видань і політиків хакери на замовлення, чи це ручні хакери провладної партії – це питання залишиться поки що під питанням.

А що думаєте Ви?

[poll id=”4″]

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!