ГоловнеСучасна техніка

Те, що раніше було фантастикою – сьогодні реальність. Сучасна техніка – для користувачів. 

З 8 по 11 сячня в Лас-Вегасі відбулася міжнародна виставка електроніки для споживачів International CES2013. З представлених там сучасної техніки “Електронна книга скарг України” обрала парочку інновацій, які відображають технологічні тренди 2013 року. Безумовно весь список сучасної техніки – безмежний.

techСучасна техніка – стіл Moneual Touch Table PC

Стіл для ресторанів та кафе з вмонтованим сенсорним екраном дозволяє відвідувачам продивлятися меню, робити замовлення і навіть, якщо придивитися, є спеціальне місце, куди можна прикласти картку – і розрахуватися за замовлення.

tech 2Сучасна – клавіатура S.T.R.I.K.E.7 Professional Gaming Keyboard

Такий гаджет стане корисним для геймерів. На клавіатурі розташований сенсорний екран – який зможе допомогти контролювати різні системні параметри. Наприклад легко увімкнути плеєр, відстежувати кожену запущену програму.

okuliaryГугл сніг – Liquid Image Co, LLC

Записувати Ваші катання – стало легше. За допомогою спорядження для лижників чи сноубордистів – кожна поїзда буде унікальною. Камера вмонтована в маску і може записувати поїздки в HD -якості. Око камери – рухливе. Навіть на відстані можна керувати камерою того, хто катається.

time Годинник – помічник Moneual

Цей годинник розроблений для  тих, хто погано чує. Він виявляє широкий спектр звуків і шумів, які виникають і передає їх користувачу сучасної техніки. А значить турбується про безпеку таких людей.

sensorСучасний надтонкий дисплей – Atmel

Сучасний гнучкий дисплей – може стати додатком до деяких гаджетів і прикрасить будь-який дизайн. Усі поля, які Ви бачите мають своє призначення.

Сучасна техніка не стоїть на місці –  з розвитком технологій, ми ще побачимо багато цікавих гаджетів в 2013 році.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!