ГоловнеКраса та здоров'яСканери в аеропортах – безпечні. Дослідження

Чи представляють загрозу здоров’ю сканери в аеропортах. Згідно з результатами останнього дослідження їх можна не боятися. Скептики можуть заспокоїтися! 

Згідно з результатами дослідження кількість радіації, якій Ви піддаєтеся в аеропорту при проходженні сканера, надзвичайно мала.

В результаті глобальної істерії з приводу розгулу тероризму американські аеропорти, а за ними – і вся Європа, а також Росія, Україна обзавелися спеціальними сканерами для аеропортів, на тлі таких змін з’явилися і ті, хто сумнівається в корисності таких пристроїв для здоров’я. Але експерти розвіяли цей міф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК МОБІЛЬНІ ОПЕРАТОРИ КРАДУТЬ ГРОШІ З ТЕЛЕФОНІВ

Стоячи в черзі до сканера, людина отримає з навколишнього середовища велику дозу іонізуючого випромінювання, ніж безпосередньо в процесі сканування – така інформація була надана у звіті незалежної цільової групи, що проводила дослідження на замовлення Американської асоціації медичних фізиків (AAPM).
У міжнародному аеропорту Лос-Анджелес дослідники виміряли рівень випромінювання, що виходить від двох боді-сканерів в процесі використання і зняли аналогічні показники з семи незадіяних сканерів.
Це означає, що людина повинна пройти сканування більше 22 500 разів, щоб отримати максимально допустиму річну дозу іонізуючих випромінювань, певну Американським національним інститутом стандартів (ANSI) та Товариством фахівців з захисту від іонізуючих випромінювань (HPS), повідомляється в доповіді.


«Ми вважаємо, що пасажири, стурбовані випромінюванням від сканера , повинні просто провести порівняння», – повідомляє автор і співведучий дослідження Крістофер Кегнон, керівник відділення радіології медичного центру UCLA. «Ефективна доза випромінювання, яку пасажир отримає під час проходження сканера, порівнянна з тією, яку він отримає протягом 12 секунд самого польоту або приблизно двох хвилин дії природної фонової радіації».
Отримана доза радіації зростає під час перебування на борту повітряного судна через те, що з висотою щільність атмосфери знижується, що робить пасажирів і членів екіпажу менш захищеними від космічного випромінювання.

Сканери смертоносніші, ніж бомби терористів

Хоча є експерти, які попри заяви вчених вважають інакше, наприклад, професор-фізик Пітер Рез з Університету штату Арізона (США). Він стверджує, – Сканери, що просвічують пасажирів в аеропортах, не менш смертоносні, аніж бомби терористів.
Найбільше мене хвилює не те, що відбувається, коли машина працює так, як її розрекламували, а те, що відбувається, коли вона так не працює“, – сказав професор, зазначивши, що несправність при роботі сканера може збільшити дозу опромінення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ДІТЕЙ ТРАВЛЯТЬ БАРВНИКАМИ. МОЗу БАЙДУЖЕ

Біохімік Джон Седат з Університету Каліфорнії теж вважає, що більша частина випромінювання потрапляє в шкіру та підшкірні тканини.

Хоча при розповсюдженні по всьому організму доза безпечна, але для шкіри вона занадто висока“, – йдеться у зверненні, яке він підготував спільно з колегами.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!