Головне“Сільпо” має виручку за рік 21 900 000 000 грн. Рейтинг Українських супермаркетів

Рейтинг супермаркетів України – хто заробляє більше.

Лідером став Fozzy Group, АТБ і Metro. Найбільшим продуктовим рітейлером по виручці в Україні є Fozzy Group, що розвиває мережі магазинів “Сільпо”, “Фора”, Fozzy і Le Silpo.

Виручка групи в 2012 році склала 21900000000 грн, (21 мільярд) свідчать дані, оприлюднені виданням Forbes.ua.

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: “УКРАЇНЦЯМ ПРОПОНУЮТЬ ЗАРОБЛЯТИ НА СОНЦІ, – ЗБЕРЕЖІТЬ ЧЕКИ, ЗНАДОБЛЯТЬСЯ

“АТБ-маркет” заробив трохи менше – 21,5 млрд грн. На третьому місці опинилася “Metro Cash & Carry Україна” з виручкою 10,1 млрд грн.

У решти рітейлерів виручка набагато нижче. Четверта позиція поки що залишається за “Фуршетом” (5,1 млрд грн). Проте на його місце претендує “Ашан” (5,1 млрд), який за підсумками 2012 року змістив на шосту сходинку “Рітейл Груп” (мережі “Велика Кишеня,” Велмарт “та ін, виручка – 4,8 млрд грн).

Замикають десятку “Таврія В” (однойменна мережа і мережа “Космос”, 3,4 млрд грн), “ЕКО” (3,1 млрд грн), “Амстор” (3,1 млрд грн) і “Омега” (мережа Varus , 2,1 млрд грн).

Попри те, що проти “Сільпо” ще три місяці тому відкривали кримінальне впровадження, йому не заважажє ставати лідером ринку. Хоч і продукти були поганими, за результатами перевірки, але виручка катастрофічно велика, значить люди віддають перевагу саме цьому супермаркету.

Нагадаємо: “Сільпо” перевірили на захист прав споживачів у Дніпропетровську та безпечність і якість харчових продуктів. Прокуратура провівши рейд по супермаркету встановила численні порушення як в діяльності контролюючих органів, так і так і суб’єктів господарювання, які виготовляють та реалізують продукти харчування.  В переважній більшості це реалізація неякісної харчової продукції, з простроченим терміном придатності, продуктів сумнівного походження, а також продукти, компонентний склад яких не відповідає тому, що зазначений на етикетках та супровідних документах.

Статистика порушень “Сільпо”

Крім того, протягом 2012 року в мережах супермаркетів «Сільпо» ТОВ «Фоззі-Фуд» реалізовувались 24 найменування неякісних продуктів харчування, серед яких – м’ясо-молочна продукція, риба та морепродукти, борошняні вироби, тощо, загальною вартістю 803 000 гривень.  Відомості за даним фактом прокуратурою м.Дніпропетровська внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 227 КК України (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції).

Всього за результатами яких розпочато 11 кримінальних проваджень, внесено 72 подання про усунення порушень законів, у яких поставлено питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності 90 службових осіб органів державного контролю.

За інформацією Прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

Нагадаємо, також нещодавно оштрафували компанію “Сандора”, за те що обманювали споживачів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!