ГоловнеСік «Сандора» маскується під вітчизняний продукт

До «Електронної книги скарг України» написав Ігор Котсуба, він скаржиться на сік «Сандора», який наче хамелеон маскується під вітчизняний продукт, а насправді з Росії.

Ось, що пише нач читач Ігор:

««Сандора» виробляє соки в Росії, але наносить український штрих-код.
Написано, що виробництво знаходиться у Курську (Росія), а штрих-код зображенний на етикетці український код 48.Надсилаю вам зроблені мною нещодавно фото».

сандора 3

Читайте також: “Бойкот російських товарів. Чи може перемогти споживач?

сандора сандора2

експертНагадаємо, що пару місяців тому на компанію «Сандора» вже накладали штраф за обман споживача.Тимчасова адміністративна колегія АМКУ вирішила оштрафувати ТОВ “Сандора” на 3 мільйони гривень за поширення неправдивої інформації.  “Так, на упаковках сокової продукції” Сандора “,” Сандора Мультиактив “,” Сандора Мікс “розміщувався напис” Схвалено МОЗ України “. Купуючи сокову продукцію ТМ” Сандора “із зазначеним написом у споживачів може скластися враження, що виробництво соків і нектарів” Сандора “дійсно Прийнято Міністерством охорони здоров’я України”, – йшлося в повідомленні прес-служби.

Схоже, цій компанії не звикати до подібних трюків, які вводять в оману українського споживача.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!