ГоловнеЧому не багатішаєте?

Здавалося б живеш собі, відкладаєш гроші, а ключі від нового «Ламборггіні» ніяк не знаходиш в своїй кишені. І згодом задаєшся одним запитанням: «Чому не багатію?» Відповіді тут

З ранку до ночі, мінімум 8 годин ми на роботі, звична картина для середньостатистичної людини України. А грошей катма… Теж звична ситуація. Можна скаржитися на владу, а можна поставити собі запитання: «Чому я не багатію?». Ми знайшли 5 відповідей, які, можливо, збагаятять Вас. Як фінансово, так і, мінімум, новими корисними звичками.

Чому не багатію: дозвольте собі бути багатшим

Відповідь криється в тому, що людина, не може собі дозволити бути багатшим. В голові звичайно. Дивитися на один і той самий лексус можна по-різному. Поставте собі мету – і добивайтеся її. Не думаючи, що ця забавка не для Вас!

Чому не багатію: Дія і мрія – гарнатія успіху

Людина забагато всього хоче, але… нічого ніяких дій не вживає для цього. В результаті – хаос. Як в думках, так і в діях. Можна багато чого говорити, що хочу і це, і це… але дія+мрія – це дасть результат. Сидіти на дивані і бажати – не працює.

 Чому не багатію: не здавайтеся! 

Розподіляти енергію, сили, одна із умов, стати багатшим і не ставити більше собі питання: чому не багатію. Часто буває, що вже доходиш до кінцевого, бажаного результату і, раптом, сили чи бажання покидають людину. Варто упиратися обставинам, коли це необхідно. Але і розуміти, коли цього не потрібно робити.

 Чому не багатію: звички бідних

Людина вважає себе бідною з раннього дитинства. Є люди, яких виховали під гаслом, мовляв, – «багатим бути соромно». «Великі гроші – великі проблеми», і решта фраз, які не працюють на людину, і їх втовкмачували в ще юні голови. А для тих, хто вірить в силу думки – важливо розуміти це.

 Чому не багатію: вища освіта? Ні, не чув

Ще одним із важливіших факторів є один вислів: «Вчитися треба було, вчитися». Хоча є багато прикладів того, коли без вищої освіти люди, навіть з бідних сімей, ставали багатими. Тому обмеження лишень одне – мало бажання. Тому вперед і тільки вперед!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!