ГоловнеШкідливі професії

Три шкідливі професії для чоловіків і для жінок.

Шкідливі професії для жінок

За допомогою вчених стали відомі професії, які найбільш шкідливі для представниць прекрасної статі. В трійку найбільш небезпечних потрапили найбільш непередбачувані професії: вчительки, стюардеси і продавці-консультанти.

Жінки-вчительки – ця професія шкідлива, тому що у вчительок найбільше страждають голосові зв’язки. І вони частіше хворіють ангіною.

Жінки продавці-консультанти потрапили в цей список, тому що на їхні ніжки схильні до варикозного розширення судин.

А у бортпровідниць часто виникають проблеми із вагітністю. Медики не радять майбутнім мамам літати на літаках. Але стюардесам потрібно це робити постійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК СТАТИ БАГАТИМ

Шкідливі професії чоловіки

Для чоловіків постаралися Манчестерські вчені. В «чорному списку» опинились міліціянти, військові і музиканти. Всі вони, за словами вчених, занадто занурюються в свою роботу, забуваючи про сон, регулярне харчування і відпочинок.

Замикають рейтинг шкідливих професій люди фізичної праці і спортсмени. І, варто відмітити, що вчені кажуть, що в список шкідливих професій можуть потрапити будь-які працівники, які мають постійний стрес, недосипання і велику відповідальність. Тому відпочивати – на користь як жінкам, так і чоловікам.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК