ГоловнеЩо значить мрія – киянин власноруч будує спорткар

Киянин Павло спочатку будував Ламборгіні у себе в квартирі, а зараз його довелося перенести в гараж

Мрії можна здійснити – краще за інших це знає конструктор Павло. Спорткар він хоче ще з дитинства, але назбирати мільйони на купівлю Ламборгіні Діабло не зміг – тому не втримався, і  вирішив власноруч зконструювати машину і, де ж це зробити? Звичайно у себе вдома, але за рік габарити авто так виросли, що майстерню довелося перенести в гараж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО БЕНТЛІ

Ось, як це авто виглядало трохи менше року назад:

А ось, як авто виглядає вже сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПРАВИЛЬНО ПОМИТИ МАШИНУ

Павло на стільки захопився своєю мрією, що створив власні спільноти в соціальних мережах і власний сайт: http://replicars.at.ua/ – однодумців виявилося не мало – 550 людей.  Усі, хто хоче може допомогти порадою або піною – яка незамінний елемент в будуванні такого залізного коня;)

До речі, репліки авто – поширене явище. Наприклад, ось, дуже схоже на авто, яке робить Павло, його можна купити за 17 тисяч $. Правда, репліка, ніколи не зможе перевершити оригінал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ “ЯК ОБРАТИ ВІДЕОРЕЄСТРАТОР

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!