ГоловнеЩо подарували Королевській на День народження?

Найпопулярніші записи

Годинник, купа квітів, ціною в мінімальну українську пенсію…

День народження – чудове свято, а тим паче, коли його святкує міністр соціальної політики Наталія Королевська. Цими вихідними їй виповнилося 38 років. Хто приходив до Наталії Юріївної, та що ж подарували очільнику міністерства?

Святкувати міністр вирішила не будь-де, а на робочому місці – в міністерстві соціальної політики. Вже з 11 ранку до бідного міністерства, якому постійно не вистачає грошей,  під’їзджали елітні автівки. З салонів дорогезних автомобілів витягували букети, ціна яких, мінімум, одна мінімальна пенсія.

korolevskaya-podarunki

korolevskaya-podarunki-kvity

Правда, хтось не соромився приходити і з маленькими букетиками. Але ж головне не букет, а те, що додається до букетика. Елітні пакунки. Що там? Про це трохи пізніше.

korolevskaya-podarunki-kvity-mini

Загалом, за час перебування під міністерством до Наталії Юріївни завітали близько 20-30 людей з подарунками. Із людей, яких би знали – попався тільки Журавко Олексій, він приїав на свято у супроводі трьох охоронців.

korolevskaya-podarunki-kvity-zuravskiy

Хто не знає Журавко – можете подивитися коротеньке відео.

Чоловіки купкувалися під міністерством, чи то готували промову для Наталії чи то збиралися силами, щоб піднятися до неї. У когось в руках навіть по два букети, а до букетів додається, звичайно, і пакунок. Що за бренд – читачі можуть самі знайти, ми зрозуміти не змогли.

korolevskaya-podarunki-kvity-prezent

Один із  гостей  приніс щось схоже на картину або дуже великі цукерки;)

korolevskaya-podarunki-kvity-hosti

Заходимо в середину. Кабінет міністра знаходиться на 5 поверсі. Там вже  чекають люди. Хтось розсівся під кабінетом у пані Наталії, а хтось вже покидає. До речі, для міністра підготували кульки, якщо придитися, то на них є чиїсь портрети.

korolevskaya-podarunki-kvity-kulki

Гостей запрошують за списком. В якому мінімум, три аркуші паперу і щільно заповненні прізвищами. Не дай Боже, щоб хтось залишився без уваги. І ось один із головних подарунків, який вдалося розгледіти. Це той чоловік, який ніс маленький букет.

До нього додається пакунок з написом “Шопар”, фірма, яка виготовляє швейцарські годинники преміум класу. Кожен годинник оздоблений рожевим чи білим золотом, на деяких моделях є і діаманти.

korolevskaya-podarunki-kvity-shopar

Такі годинники на українських сайтах коштують і 23 і 50 і 1 млн гривень.

Окрім хронометрів шановному міністру заносили ще фірмові пакети, але розпізнати фірму – не вдалося.

korolevskaya-podarunki-kvity-shopar

За матеріалами – програми “Гроші”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК