ГоловнеСезон відпусток — рай для злодіїв

Де ховати гроші під час відпустки, з ким знайомитися в поїзді, та інші поради для гарної відпустки.
Якщо у Вас немає сигналізації, злого собаки чи тещі вдома — злодію пробратися ще легше до Вашої любої домівки, тому варто задуматися, а де ж залишити гроші, які так довго і сумлінно напрацьовували. Може занести другу, може сховати під диван, а може в бачок – ідей безліч, але які справді вбережуть гроші? Будьте певні, майже усі місця злодюжкам давно знайомі і сховати від них зелені – не так вже й просто. Але пара порад де ховати гроші під час відпустки Вам допоможуть!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЩО РОБИТИ КОЛИ ПОКИДАЄШ ДОМІВКУ

Давайте спочатку розберемося де ж ті місця, по яких домушник одразу киниться шукати Ваші кревні?

 

vor-dengi
Фото: “Коментарі”

То ж куди сховати гроші під час відпустки? У кишені, в гаманець – все одно що самому вручити готівку грабіжникові. Отже одразу краще запам’ятати: банки з крупою чи цукром — ні, зашивати гроші в конвертах в подушки — ні, ховати під матрац — ні, бачки в туалетах теж — ні, усі ці “надійні” схованки вже знайомі бувалим крадіям, тому ліпше сісти і подумати добре де ж можна це зробити, ось один надійний варіант, для тих, хто дуже боїться і не хоче втратити – можна зашити гроші в підкладку одягу, причому частинами і в різних місцях і розвісити їх по шафах.

Якщо він і знайде суму, то навряд чи у злодія вистачить терпіння по дві години розпорювати Вашу підкладку і шукати гроші. Але, бувалі злодюжки, кажуть, що краще не ховати вдома гроші, ліпше віднести їх до банку і там залишити до кінця відпустки, так точно надійніше… Коли Ви зібрали речі, гроші сховали — на Вас чекає подорож. Якщо Ви обрали літак чи автобус — можете не перейматися, більше шансів бути обкраденим — це поїзд.

Отже, що робити, щоб Вас не “обчистили” в поїзді?

В першу чергу, вмійте розпізнати небезпечних попутників. Ставтеся холоднокровно до карткових ігор: якщо Вам наполегливо пропонують зіграти партійку в компанії 2-3 осіб, не виключено, що це карткові шулери, які працюють групами. Спершу вони трохи Вам програють, щоб Ви увійшли в азарт, а після – обберуть до нитки, не сумнівайтеся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ВИБРАТИ ВАЛІЗУ НА КОЛІЩАТАХ

Якщо Ви прямуєте з Росії чи з інших країн, перетинаючи український кордон, не забувайте, що є велика ймовірність нарватися на фальшивомонетників, які продають гривні за вигідним курсом, але … фальшиві.

Неймовірно, але згідно зі статистикою, в купейному вагоні набагато більше шансів бути обкраденим, ніж в плацкартному!

Закономірно, що в купе їздять більш заможні люди плюс – кволі замки, що створюють одну лише видимість безпеки. Злодій може відчинити двері за допомогою найпримітивніший засобів – гачка з дроту чи, наприклад, лінійки. А потім, обшукає кишені одягу, що висить, залізе в сумки… На випадок, якщо хтось з пасажирів прокинеться, шахрай прикинеться п’яним, ніби переплутав своє купе з сусіднім, що візьмеш з такого? Звичайно відпустиш…

ДО УВАГИ:

Щоб уберегтися від проникнення грабіжників, завжди піднімайте запобіжник замка на двері і обов’язково вставляйте в нього який-небудь предмет. Це може бути навіть ластик або сірникову коробку. На валізи, що лежать згори, покладіть кілька порожніх пляшок. Якщо зловмисник спробує зрушити багаж з місця, пляшки зрадницьки загуркотять.

Бійтеся випадкових попутників. Якщо хтось із Ваших «совагонців» наполягає на близькому знайомстві, пропонує Вам поговорити про життя і підсаджується ближче, – краще приберіть подалі гроші та цінні речі: цілком можливо, що саме вони є справжньою метою Вашого нового знайомого. Ну і, звичайно ж, не варто розпивати з незнайомцями спиртне: часто злодії обпоюють своїх жертв клофеліном, а самі забирають всі наявні у них цінності.

Чого не можна робити в дорозі, щоб не потрапити під приціл грабіжників? Не перевіряйте на очах у інших багаж або потаємні місця, де заховані гроші.

Не показуйте всі гроші, що є у Вас при собі. І не пийте, коли Вас пригощають – забійне снодійне або психотропи зловмисники можуть додати навіть у звичайну мінералку або чай. Не залишайте багаж без нагляду і не просіть доглянути за ним незнайомих людей, як би пристойно вони не виглядали.

Якщо вкрали документи в іншому місті

Найнеприємніше залишитися в іншому місті без документів. Незалежно від того, де з Вами сталася ця ситуація, пам’ятайте, страшного нічого немає. Відразу йдіть у найближче відділення міліції. Ви повинні звернутися до органів МВС із заявою за фактом крадіжки із зазначенням переліку викрадених документів. Вам видадуть спеціальну довідку, яка на час замінить Вам паспорт. З нею Ви можете дістатися дому. І вже за місцем прописки Вам потрібно буде піти у відділення міліції, де знову ж таки напишіть заяву, і Вам видадуть новий паспорт.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!