ГоловнеСавченко на ГРУвців: сухий обмін чи потепління у відносинах між Україною та Росією?

Надію Савченко більшість українців чекали давно в Україні. Чекали коли ж льотчиці дадуть вільно літати…

І, хто ж знає, яка б чекала доля на Надію, якби не пара ГРУвників подарованих тією-таки долею Надії Савченко, Петру Олексійовичу та співчуваючим українцям. Я вважаю, що Петру Олексійовичу, в даному випадку просто пощастило, адже заслуги президента в цьому обміні не так вже й багато, а визволення, до якого гарант просто не мав шансів не бути причетним – не додасть до його політичного рейтингу додаткових відчутних балів.

Зрозуміло ж – без остаточної згоди однієї поважної персони серед світових політиків, я маю на увазі пана Путіна, звільнення і обмін міг би й не відбутися.

Рішення ретельно продумувалося і приймалося на найвищих щаблях влади, і якщо український президент і брав участь в цьому – то посередню. Імовірніше на Путіна впливали Західні Українські партнери. І чи просто лідери домовилися про обмін, або ж поторгувалися, як це любить президент Росії – і головне, якщо таки торг і був, то чи стали в ньому ГРУвники єдиним «лотом», який хотів отримати Путін за звільнення Надії Савченко – це нам ще належить дізнатися.

Залишається питання в одному маленькому, але важливому нюансі для нас усіх.

Що означає цей обмін і чи варто взагалі шукати в ньому знак?

Адже обмінявши ГРУвників на Савченко – в Росії їх не зможуть зустріти фанфарами, їм навряд чи вручать медалі, вони не стануть зірками ток-шоу, вони взагалі ніхто і, що робили в Україні – не ясно (ну нам-то зрозуміло) – адже їхнє подібне нагородження, фактично стане офіційним визнанням Путіним, що Росія має стосунок до війни в Україні.

Тоді виникає логічне запитання, що означає такий обмін?

Чи був проведений обмін лише з тим, щоб продемонструвати своїм в Росії: «мовляв, ми своїх не кидаємо, не переживайте». Або ж обмін дійсно жест для всієї світової спільноти, ну і звичайно ж нам, українцям, що Росія дивиться в бік миру. Що відносини України і Росії будуть чи, принаймні, вже можуть теплішати. І, до слова, Савченко помилували на другу річницю президентства Петра Олексійовича. І інформація про це раніше навіть не просочиался, що свідчить про ретельно сплановану роботу – але до чого вона вся, нам ще тільки належить дізнатися.

Цей обмін показовий в одному однозначно – повернення інших українських політ.в’язнів із Росії, можливий – якщо  СБУ буде добре працювати і відловлювати важливих для Росії кадрів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!