Головне“Сандору” оштрафували за обман покупців

ТОВ “Сандора” отримала штраф на 3 мільйони гривень – стільки коштує обман покупця.
Тимчасова адміністративна колегія АМКУ вирішила оштрафувати ТОВ “Сандора” на 3 мільйони гривень за поширення неправдивої інформації.  “Так, на упаковках сокової продукції” Сандора “,” Сандора Мультиактив “,” Сандора Мікс “розміщувався напис” Схвалено МОЗ України “. Купуючи сокову продукцію ТМ” Сандора “із зазначеним написом у споживачів може скластися враження, що виробництво соків і нектарів” Сандора “дійсно Прийнято Міністерством охорони здоров’я України”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ПРОДАВЦЯ НЕМАЄ РЕШТИ?

У ході розслідування встановлено, що компанія вводила споживачів в оману, розповсюджуючи на упаковках продукції власного виробництва неправдиву інформацію.

АМКУ з’ясував, що зазначений напис розміщувався на продукції без належних підстав і відповідних документів, прийнятих вищевказаним державним органом. Як завжди реклама і гроші – цим керуються виробники, тому, скоріш за все відважилися на такий крок.

  • Цікавий факт: Загальна добова продуктивність компанії «Сандора» складає понад чотири мільйони пакетів.

Крім цього, Сандора поширювала на упаковках гранатового і мультивітамінного нектарів Сандора неправдиву інформацію, а саме написи: 800 г гранатів ≈ 1 л гранатового нектару і, відповідно, 1 кг екзотичних фруктів ≈ 1 л мультивітамінного нектару.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЗАЯВА ПРО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Але ж цей сік купують не тільки дурні споживачі, як думали в компанії, а й представники контролюючих органів. За допомогою проведених досліджень встановлено, що зазначена інформація не відповідає дійсності – для виготовлення одного літру гранатового і мультивітамінного нектарів використовується значно менша кількість свіжих фруктів.

Тимчасова адміністративна колегія зобов’язала ТОВ “Сандора” усунути порушення та сплатити штраф до державного бюджету.

Раніше АМКУ оштрафував на 100 тис. грн ЗАТ “Львівський лікеро-горілчаний завод” за недобросовісну конкуренцію – використання позначення Absolut і дизайну зовнішнього оформлення пляшки, який спочатку застосовувала шведська компанія “Абсолют Компані Актієболаг”.

Пам’ятайте, що в Ваших правах скаржитися на недобросовісних продавців і вироби – не залежно від їхньої марки.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!