ГоловнеПопулярнеТовари та послугиРозумний рейдер. В Дніпропетровську захопили вищий навчальний заклад

До «Електронної книги скарг України» написали студенти, які переконують, що рейдери захопили вищий навчальний заклад.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:  xtywjd@bigmir.net

Найбільш огидніше те, що подібні дії вчиняють наші колеги, з якими ми сподівалися будувати довготривалі партнерскі відносини.

У середу (27 травня) в.о. ректора Університету митної справи та фінансів Ченцов В.В. змусив своїх підлеглих близько 14 години, нівелюючи всі попередні домовленості та процедури встановлені Міністерством освіти і науки України, незаконно вдертися до стін Дніпропетровської державної фінансової академії з метою примусового вилучення ряду документів:

– копіїї опису матеріальних цінностей;
– копії технічної документації на будівлі та споруди;
– оригінал свідотства на право власності на будівлі та споруди;
– оригінал свідотства права власності на землю;
– фінансову документацію, необхідну для отримання коштів від казначейства;
– заяви викладачів на переведення до новостворенного університету;
– базу студентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “101 спосіб зайняти дітей влітку, не витративши ні копійки

Причому цим процедурам вони намагалися надати законності, змушуючи канцелярію академії зареєструвати розпорядження В.о. ректора.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Розпорядження, яке хотіли зареєструвати в канцелярії Фінансової академії. Саме цим розпорядженням делегати Ченцова намагалися надати законності свої діям

розпорядження 2
Розпорядження, яке хотіли зареєструвати в канцелярії Фінансової академії. Саме цим розпорядженням делегати Ченцова намагалися надати законності свої діям

Розпорядження 3
Розпорядження, яке хотіли зареєструвати в канцелярії Фінансової академії. Саме цим розпорядженням делегати Ченцова намагалися надати законності свої діям

Ми розцінюємо ці дії, як спробу рейдерського захоплення фінансової академії. Подібні заходи були спровоковані через те, що до керівництва існуючого лише на папері університету дійшла інформація, що фінансова академія, будучи на сьогодні юридичною особою, маючи код ЄДРПОУ, має лімітну довідку на фінансування до 31 грудня 2015 року.

Звісно це несподобалось, певній особі, що фактично виконує обовязки ректора Університету митної справи та фінансів. Лише через бажання якнайшвидше фактично привласнити фінансову академію, вони пішли на порушення закону.

Автобус
Автобус на якому приїхали представники Академіії таможеної справи

Всі ці дії порушують постанову Кабінету міністрів №1482 Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності.

28 травня ця людина видає наказ про звільнення працівників академії за непокору, оскільки вилучити документи не вдалося.

Звільнення
Наказ про звільнення працівників

Особистість Віктора Васильовича привертає до себе чимало уваги та бажання дізнатися про нього більше, адже ця людина планує та не залишає бажання стати ректором Університету.

Далеко ходити нам не довелося, варто лише ввійти у мережу Інтернет, де можна знайти чимало цікавих статей про Віктора Васильовича. Звичайно, можна сказати і ми це враховуємо, що усьому написаному в Інтернеті довіряти не можна, проте як кажуть «диму без вогню не буває».

ВІДЕО РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ: 

Ми закликаємо в першу чергу про ДОПОМОГУ, оскільки про ніякі об’єднання з неорейдерами не може йти мови. Лише за допомоги суспільного тиску та негайних дій з боку Міністерства освіти і науки України ми зможемо вберегти фінансову академію від насильного включення в Університет митної справи та фінансів (12 червня).
Також просимо всих небайдужих допомогти у розповсюдженні інформації.

Студенти ДДФА”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!