ГоловнеПопулярнеРосійська пропаганда у Facebook: як Російський дантист став Одеським лікарем

Найпопулярніші записи

Наочний приклад.
Щоб відтяти шматок України – російські пропагандисти вдаються до різних форм брехні: це і телебачення, газети, радіо і звичайно – соціальні мережі.

Один із останніх прикладів –  перевтілення лікаря із Карачаєво-Черкасїі, Росія  в Одеського лікаря Єврея – якому не дали під час вчорашніх баталій виконувати клятву Гіпократа. Така інформація з‘явилася на його акаунті і дуже швидко набула популярності, зібравши понад 3000 репостів російською мовою і 400 англійською.

Але, якщо продивитися цей акаунт уважніше, можна помітити, що він створений всього-навсього декілька годин тому. Щоб набрати таку кількість репостів – служби пропаганди ладні викидати сотні тисяч гривень на рекламу цієї дезінформації.

російська пропаганда

Цікаво і те, як російські пропагандистські служби поширюють цю інформацію. Спершу вона поширювалась через великі мережі ботів та кілька популярних спільнот. А коли кількість поширень стала достатньо великою – почали поширювати переклад цього поста різними мовами по міжнародних спільнотах та іноземних новинарних сайтах. Переклади всі ідентичні. Багато німецьких, англійських, є навіть болгарською мовою. Намагаються активно поширювати цю інформацію через єврейські спільноти.

 

Поскаржитися на сторінку видуманого «героя» можна за цим ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, що нещодавно посаду генерального директора соціальної мережі «Вконтакті»  Павла Дурова змусили покинути російські мільярдери: президент «Роснефти» Ігор Сечін та медіамагнат Алішер Усманов.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України“;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК