ГоловнеНайкорумпованіші реґіони України

Де найбільше чешуться руки взяти хабар і рекордні хабарі України.
Згідно звіту Генеральної прокуратури, копію яку має видання Forbes.ua, з 1 січня 2012 року і до дня вступу в силу нового КПК проти корупціонерів відкрили 1243 кримінальних впроваджень, з них до суду потрапило 1131. З 20 листопада по 31 грудня 2012 року – 149, а до суду дійшли  тільки 61.

Згідно документа, на «горячому» правоохоронці зловили торік тільки невеликих посадовців: регіональних чиновників,  голів сільських рад і районних адміністрацій.

«Україна платить велику ціну за корупцію. Це важкий вантаж на економіку – щорічно 20 мільярдів гривень»,  – заявив в кінці лютого на засіданні правління Віктор Янукович. Українські корупціонери не дають покою не тільки президенту.

Модернізувати антикорупційне законодавство від України вимагає і Європейський союз. Це одна з умов підписання згоди про асоціації.  Силовики тим часом підбивають підсумки боротьби з корупціонерами за рік, що минув.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ЖИТИ В УКРАЇНІ?

map-money

10 найбільших хабарів, які вимагали місцеві чиновники в 2012 році

1.    Київ.  $11 млн. чотири місця поспіль вимагав директор Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України та його підопічні у бізнесмена.  За цю суму чиновники обіцяли підписати договір оренди державної власності  в столиці (комплекс площею 2290 квадратних метрів). План майже спрацював: хабарники встигли отримати аванс в $ 250 тисяч і 800 000 гривень, але після цього були затримані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “КРЕДИТНІ ХИТРОЩІ

2.    Херсонська область.  $864 000 вимагали одразу два обласних чиновника – голова районної адміністрації і співробітник СБУ. Один з них повинен був вирішити питання з видачею дозволу на відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства. Другий – допомогти з прийняттям рішення про видачу  землі в розмірі 24 га.
3.    Донецька область. $181 тисячу отримав керівник Головного управління агропромислового комплексу місцевої облдержадміністрації.
4.    Тернопільська область. $104 000  хотів отримати голова рай адміністрації  за свій підпис під розпорядженням про виділення землі. Але не довго музика грала. До аресту йому встигли передати тільки половину хабара.
5.    Харківська область. $100 000 хотів отримати голова сільської ради за допомогу в виділенні двох земельних ділянок. Афера провалилася: чиновник встиг отримати тільки п’яту частину грошей, перш ніж його затримали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 ПРАВИЛ РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ

6.    Крим. $ 70 000 отримав керівник держпідприємства «Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління водних шляхів». За цю суму керівник фірми незаконно здав в оренду судна рідного підприємства.
7.    Запорізька область.  $70 000 вимагав голова сільради в Мелітопольському районі області за  вирішення питання з виділенням землі для ведення приватного господарства.
8.    Львівська область. $56 100  – стільки хотів отримати секретар земельної комісії однієї з сільрад області за видачу дозволу про виділення землі розміром в 0,51 га. Після земля повинна була перейти в приватну власність орендатора. Але план провалився: чиновник встиг отримати тільки $40 000 і потрапив за грати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “РОБОТА, ЯКА ВАРТА ВАС

9.    Дніпропетровська область.  На хабарі попалися одразу два чиновники  в Новомосковському районі області. Сільський голова отримав $5000 за підписання договору  з очистки водоймища. Його колега, керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій, зміг більше. За підписання такого ж договору він просив $50 000.
10.    Київська область. $ 50 000 отримав суддя одного з районних судів Київської області і помічник адвоката за винесення «потрібного» рішення по справі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!