ГоловнеПсихологія аферистів

Знаючи їхню зброю – від них можна захищатися.

Чи можете Ви відрізнити шахрая від, наприклад, людини з освітою? Не кожен міліціонер чи криміналіст зможе це зробити.

Для когось неголений чолов’яга – це вже суцільний шахрай, але не завжди так воно є. Як би це не було важко, але спробуємо виокремти певні характеристики злочинця, покладаючись на потрібну науку – криміналістику.

СТАТИСТИКА ГОВОРИТЬ

За зібраними і обробленими матеріалами кримінальних справ з’явилася, навіть, певна тенденція. Наприклад, у сфері страхових послуг – майже 80 % крадіжок вчинялися саме чоловіками.

Шахрайства на ринку цінних паперів, приватизації, банках, якихось інших комерційних зв’язках вчиняється молодими чоловіками – від 26 років до 35. І саме такий вік найпоширеніший серед шахраїв – таких понад 36%.

Але, найбільше шахраїв у віці від 35 і до 50 років – таких 60% . І що випливає із узагальнених статей, – це те, що шахраї, в основному, мають широкий кругозір, впевненість, високий рівень IQ,  добре підковані в юридичній і економічній сферах.

ВЛАСНИЙ ДОСВІД ШАХРАЇВ

Зважаючи на скарги на нашому інтернет-ресурсі “Електронна книга скарг України” у розділі «Скарги» – можемо підтвердити, що юридичний і економічний хист – аферисти, все ж таки мають.

Міліціонери, також відзначають, що такі кидали є непоганими психологами, бо можуть досить швидко «втертися» в довіру до потрібного «клієнта».

Нам написав Валентин,  що йому пропонували дешеве житло, от тільки йому потрібно було віддати за цю інформацію гроші.

Звичайно, отримавши їх, шахраї дали не існуючі адреси…

Що ж відбулося насправді, коли Валентин зайшов до офісу – його зустріла секретарша, усміхнулася, провела в крісло, почала говорити, і просто зачаровувати.

ЧИМ КОРИСТУЮТЬСЯ АФЕРИСТИ

Якщо вірити психологам, що перше враження про людину справляє тон голосу, далі, майже половина вражень складається від візуальних відчуттів і тільки 7% – від того, що говорить людина.

Так само вчинили і в агентстві, думаємо, навіть і не потрібно доводити, що шахраї – майстерно володіють психологією. Є ще одна цікава властивість у шахраїв – вони володіють сильним даром уяви, вони вміють переконувати! Увага, ми не говоримо про звичайних злодіїв, чи хуліганів – саме про, скажімо, маститих аферистів.

Є певна класифікація шахраїв за соціальним станом (Ю.М. Антонян ред.):

1)      керівники державних і комерційних структур;

2)      юридичні та економічні працівники цих структур;

3)      особи, що ніде не працюють або займають посади, пов’язані з виконанням фізичної роботи

 В Україні, до речі, є певна тенденція і по зростанню шахраїв жінок – таких на нашому українському просторі – 25% інші 75% – чоловіки. Але звичайно є й звичайні злодюжки, які крадуть, з певних причин. От з такими часто можуть зіткнутися роботодавці. Бо їхнім вчинком, «почистити» фірму, подекуди керує внутрішній стан, який пояснює їм, і навіть, позбавляє відчуття провини, от ці переконання:

1)      – Моя фірма чи організація мені завинила грошей (тут можуть початися мілкі крадіжки, десь бензину віділлють, папір вкрадуть тощо.)

2)      Я тільки позичу на певний час, а потім поверну.

3)      Я заслуговую більшого

4)      Від цього гірше нікому не буде.

5)      Це заради корисної мети

Це тільки для наочності, звичайно,  цих причин є незліченна кількість. Головне, аби Вам, шановні відвідувачі споживчого порталу, не довелося з ними співпрацювати чи зустрічатися в житті.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!