ГоловнеПрокурорський водій відбирає квартиру у пенсіонера

Лист від читача + контакт для журналістів.

Історія із Києва, яка може вразити своєю нахабністю. На “Електронну книгу скарг України” звернулася Лілія, вона переконує, що водій прокуратури Олександр Тищенко вигнав з комунальної квартири свого сусіда-пенсіонера на вулиці. І зробив це в кращих традиціях 90-их. І як вже стало звично, міліція, чомусь, не реагує на скарги Лілії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Київському Університеті Управління і Підприємництва студенти живуть “як бомжі”

ОСЬ ЛИСТ:

“Допоможіть зупинити свавілля працівників Генеральної прокуратури. Працівник прокуратури громадянин Тищенко Олександр Миколайович вигнав з  квартири  пенсіонера Савченко Петра Петровича на вулицю і не пускає до своєї кімнати, працівники міліції не хочуть реагувати надану ситуацію, так як це працівник прокуратури”.

Востаннє неперливки Петру Петровичу було 8-ого січня, коли силоміць його викинули з квартири, той самий працівник, пише Лілія. Вона додала копії паспорта з пропискою і відповідь від міліції:

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Елітні квартали в центрі столиці.Як живуть багатії?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В столиці мода на обігрівачі, які вибухають за кордоном

“Були звернення Савченко до міліціїї Голосіївського району, але реагування як такого не має. Зараз він теж звинувся до органів, пройшов медичне обстеження, так як Тищенко Олександр приймає до нього фізичну силу. Прописаний він в м.Київ вулиця Козацька 67 квартира 20. Як повідомим Савченко останній раз заяву в нього приймав слідчий Голосіївського МВС Бурмака Сергій Васильович. Сьогодні Савченко хоче звернутися до прокуратури, але думає, що результату, як такого не буде”, – пише Лілія.

Контакт для журналістів: тел.0977516014

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!