ГоловнеНаші новиниПроголосуйте за “Електронну книгу скарг України” у конкурсі соціальних проектів

Друзі, ми вирішили взяти участь в конкурсі соціальних проектів, щоб про нас дізналося більше людей. Ми хочемо стати дійсно національним проектом, що дозволить вирішувати ще більше проблем. Але для цього нам іноді необхідна Ваша підтримка. 

Голосування триватиме до 1 грудня включно. Кожен може проголосувати за 3 різні проекти. Для цього потрібно авторизуватися на сайті за допомогою Facebook та натиснути на “вподобайку” (сердечко) біля проекту, який вам подобається. Сторінка нашого проекту за цим ПОСИЛАННЯМ.

Ми віримо в наших читачів. Дякуємо! Якщо ми переможемо обов’язково повідомимо вас та будемо вести пряме ввімкнення з церемонії нагородження. Ваш “вподобайко” перетвориться на реальний результат!

ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Іноді на сайті є проблеми у вигляді напису “Internal Server Error”, в такому разі варто перезавантажити двічі-тричі сайт і він має запрацювати. Якщо запрацювало – у верхньому кутку тисніть на напис “вхід”, реєструйтеся за допомогою соціальної мережі.

А потім необхідно ввести Ваш е-мейл.

Натиснути кнопку “Зберегти” і на головній обрати категорію “Забезпечення рівних можливостей”, ми знаходимося на 6 сторінці. Залишається лайкайти серденько! Дякуємо!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!