ГоловнеПродавці пожинають плоди революції. Продуктів все меншає

Журналісти “Електронної книги скарг України” промоніторили найближчі магазини – не критично, але продуктами люди запасаються.

Мережею ширяться чутки про можливу продовольчу кризу. Поки що це лишень чутки, але можливо, що вже до вечора продуктів реально залишиться менше.

Ми завітали в магазини і на ринок, які розташовані на печерську. Людей багато, усі говорять про майдан. В кожній ятці спостерігаються черги. Люди, наче і соромляться визнати, що потрібно закуповуватися на пару днів вперед, але тим не менш, на вагах у одного з продавців кілограми курятини, індички. Люди задоволені тим, що змогли купити, а продавець – тим, що продає. Ледь встигаючи обслуговувати клієнтів дійшла черга до нас. Він запевнив, що до березня, не зможе привозити товар – фабрика припинила постачання.

В магазинах продавчині кажуть, що з молочними продуктами вже почалися проблеми. Рис, гречка, консерви, хліб, вода – це все, поки що є. “Вчора чекали на партію молока, кефіра, але досі нам так їх і не привезли. Чекаємо, але, скоріш за все не дочекаємося. Ті, хто розвозять продукти по столиці – можуть до нас доїхати, а ось молочники з області – ні”, – запевнила продавчиня одного з магазинів на печерську.

Продавчиня Інна на базарі розпродає останні продукти. Нас запевнила, що сьогодні у них аншлаг. Люди розкуповують овочі.

Люди купуючи товари розмовляють з продавцями про вбитих, про тітушок і тяжко потягуючи повітря просять бога, щоб все швидше припинилося.

RYNOK

Хто не переймається  – так це продавці фруктів. Які чи то не знають, що у інших реально побільшало клієнтів чи то дійсно – їх вистачить на всі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Що пишуть про “Беркут” його прихильники в соціальних мережах (ПІДБІРКА)

Якщо так триватиме і далі, то з продуктами можуть бути реальні перебої, перешіптуються покупці. Ми не хочемо сіяти паніку, але, можливо, краще і самим попіклуватися про їжу – закупивши товари першої необхідності.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!