ГоловнеЯк “висмоктують” гроші в приватних клініках?

Розмова з колишнім працівником: “… адміністратори роблять те, що мають робити дипломовані лікарі”.

Журналісти «Електронної книги скарг України» отримали лист від колишньої працівниці медичного центру «Ноу Хау Мед». Це мережа медичних центрів в Одесі і Києві, але зі слів І.І, вона попросила не представлятися, краще вже лікуватися самотужки, ніж завітати до них.

Про “купонщиків”

І.І. пропрацювала там більше року і коли зрозуміла, що систему не зламати, а свої гроші не отримати – написала нам. Усі факти, які Ви прочитаєте в цьому матеріалі надані співробітницею цього медичного центру.

«Ліцензія куплена!» – перше, що відповіла І, на запитання журналістів про роботу цього медичного центру. «В них дуже гарний сайт, люб’язний персонал, але, коли тільки дійде справа до лікування – починається справжнє висмоктування грошей і не залежить від того, чи до нас приходить пенсіонерка, якій виписували на три тисячі гривень ліків, чи приходила паніка, якій навішували ті ж процедури чи ліки, але дорожче…», – запевняє працівниця. Ми, звичайно, попросили якогось підтвердження її слів. Вона надіслала список процедур, які прописували клієнтам, видно, що усім прописали одні й ті самі процедури.
klienty
Вона звернула увагу на так званих «купонщиків», так персонал називає клієнтів, які приходять до них зі знижками, купленими на спеціальних сайтах. Для цих людей, персонал готує «подарунки», запевняє І.І.
«До купонщиків нас змушували ставитися, як до нелюдів, я кажу змушували, тому що директор нам вказувала, що потрібно сьогодні «напарити» саме цим купонщикам.

Саме на “купонщиках” ми не змінювати простині після пацієнта. Наприклад, у нас був день, коли ми намагалися в один момент прийняти якомога більше «шаровиків», навіщо змінювати білизну, правильно? Це  ж економія, мені дуже це не подобалося».

Місце для аналізів – вільний кабінет

Також, за словами І.І. кров у пацієнтів може братися в будь-якому місці, де був вільний кабінет. «Існує ще така процедура, гідроколонотерапія – це взагалі жах в цій клініці. (модифікація клізмо терапії, – ред.) трубки, які використовуються, взагалі не змінюються, через те, що бракує грошей – трубки можуть використовуватися…уявіть собі…два рази.

Їх просто промивають звичайною водою з-під крану, а нові трубки, для створення враження – знаходяться в пакетах, і при цьому їх зберігають у взагалі брудних, непродизинфікованих кімнатах. Мені найбільше було неприємно, як просто знущалися над клієнтами. Цю процедуру, гідроколонтерапію, проходять після перевірки доктора в лікарні. А в нашому центрі – палець, вибачте, в попу засунув, і ось тобі повністю готова процедур. Тим паче, вона дуже небезпечна для здоров’я людини, – це ЛІКАРНЯНА процедура, а робить її – медсестра або ж… адміністратор».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК КУПОННІ СЕРВІСИ “СТРИЖУТЬ” КЛІЄНТІВ

Директор дуже вдало вміє обкрутити клієнта, переконує колишня співробітниця «Ноу Хау Мед», за її словами вона ставить майже усім один і той самий діагноз  на суму 20-30 тис. грн.

Оздоровлення пенсіонерів на 10 тисяч гривень

«Був такий випадок, в медичний центр прийшла бабуся у якої були проблеми з тиском. Так директор, Олена Станіславівна, нарахувала цій бідній жінці 10 тисяч гривень і це без препаратів. Вона плакала, тому що попередньо вони домовилися про ціну в 3 тисячі гривень. А директорка далі наполягала робити процедури і навіть переконувала, що їй необхідно, як вона сказала, «робити життєво необхідні аналізи в Німеччині». Пропонуючи за них розрахуватися потім».

Медсестра переконувала, що ці аналізи в Німеччині дійсно проводять, але беруться вони без жодних дозволів і документів. Вона надала нам список прописаних аналізів, в якому вказані 11 людей, які чекають на результати, аналізи, в більшості випадків, однакові.

klienty-sivorotki


// klienty-sivorotkiÈ_
// ]]>ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”

«От ці аналізи, які взяли – зберігаються в холодильнику з продуктами. Сиворотку відправляють автобусом, без спеціального холодильника, а декілька днів без нього, – це не нормально. Немає перевірки сан.станції, ні разу не було податкової.  А повинні б завітати, бо директор наймає на роботу людей і не платить грошей, люди звільняються, в мед.центрі оформлена тільки один лікар».
Для переконливості, І.І. ще надала номери телефонів тих людей, які займаються перевезенням Сиворотки.

klienty-sivorotki-otpravka

Медсестра надала нам таблицю з, як вона запевнила, заробітною платою цих співробітників. Вона ведеться в звичайному документі «ехел» і, як можете самі побачити, гроші співробітники отримують відносно не великі.

klienty-sivorotki-zarplata

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 продуктів проти застуди

Ми написали в онлайн підтримку на сайті «Ноу Хау Мед» із питанням чи дійсно в їхньому медичному центрі відбувається такий хаос, вони відповіли, що це неправда.
Тому, можливо, перед тим, як відвідувати приватні клініки, краще ознайомитися із їхньою роботою. Ми лишень дали слово колишньому працівнику, яка, явно, не рекомендує для відвідування медичної клініки «Ноу Хау Мед».

Для журналістів, яких зацікавила тема, ми, як завжди, даємо контакти наших героїв!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!