ГоловнеПотяг “Інтерсіті+” піде до Тернополя, як ми і писали, але про Закарпаття забули

Місяць тому, журналісти “Електронної книги скарг Україниписали про “Хюндай“, який мав би курсувати до Тернополя і Закарпатської області. Нас почули, з невеличким “АЛЕ”. 

Вже завтра потяг “Інтерсіті+” сполученням Тернопіль Київ почне свій шлях, повідомили в Укразалізниці. Маршрут поїзда № 747/748 буде обслуговуватися складом виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. 

З Києва поїзд відправлятиметься о 6:14, зупинятися в Вінниці (08:41-08:43), Хмельницькому (10:24-10:26) і прибуватиме до Тернополя о 12:01.

З Тернополя поїзд відправлятиметься о 15:14, зупинятися в Хмельницькому (15:51 – 15:53​​), Вінниці (18:31-18:33) і прибуватиме до Києва о 20:51. Квитки вже можна придбати в касах і онлайн.

Це чудова новина для жителів західних областей, але, все ж таки, журналісти “Електронної книги скарг України” наголошують на тому, що від Тернополя до Ужгорода всього – на-всього 353 кілометри, які потяг Хюндай міг би подолати за додаткових 3-4 години. Тобто дібратися до Ужгорода можна булоб за 8-9 годин, замість того, щоб насолоджуватися купейними поїздами, які витрачають на поїздку понад 16 годин!

Окрім того, серед опитаних 84 читачів  нашого порталу 87% (73 голоси) відповіли, що рейс “Інтерсіті+” із можливістю доїхати до Тернополя і Ужгорода потрібен. І лишень 10% сказали, що “ні, не потрібен”. Взяти участь в опитуванні можете і Ви.

[poll id=”6″]

Про те, чому “Хюндай” може дібратися до Ужгорода, і як команда Януковича прибрала усі зручні маршрути від жителів західної України, можете прочитати в статті: “Хюндай тебе знає. Чому швидкісні потяги не курсують на захід України?

Сподіваємося, що найближчим часом, Ужгородці також насолоджуватимуться швидкісним маршрутом, а туристи зможуть дібратися до одного з найкрасивіших міст України швидко і з комфортом.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!