ГоловнеЯк революцінії активізовують телефонних шахраїв

Будьте обережні нові хитрощі телефонних аферистів – прикриваються автомайданами і євромайданами.

Родина одного з київських учасників Автомайдану потрапила в список тих, хто віддав гроші злочинцям, щоб витягнути сина з придуманою ними халепи. Ігор (ім’я змінено на прохання героя публікації – ред.) Нібито був затриманий за злочин, пишуть ЗМІ.

Все почалося з дзвінка на міський телефон в 4:00 в середу, 22 січня. Дзвінків було два з паузою у дві хвилини. З невідомим, який зімітував голос Ігоря, розмовляла мати нашого героя. Він говорив швидко і невиразно. Розповів, що опинився в неприємній ситуації – був затриманий за нанесення тяжких тілесних ушкоджень і знаходиться в районному відділенні міліції. Наприкінці розмови назвався Ігорем додав, що матері пізніше зателефонують і розкажуть, що їй робити далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Миколаєві почали нападати на працівників ЖЕКів

“Сьогодні я катався по місту разом з” Автомайданівці “, – прокоментував ситуацію Ігор. – Батьки нічого про це не знали, відповідно, могли тільки припускати, де я знаходжусь”.

Афера на $ 1.5 тисяч 

Під час другого дзвінка співрозмовник представився слідчим. Мати попросила його поспілкуватися з сином, але отримала відмову. Псевдоправоохоронець висунув конкретні умови. За його словами, потерпіла від рук Ігоря людина була готова відмовитися від свідчень, але, звичайно не безкоштовно.

За моральну і матеріальну компенсацію потерпілому сім’я затриманого повинна виплатити круглу суму – 1,5 тисячі доларів. На іншому кінці дроту запевнили, що при вдалій “угоді” Ігор вийде з камери протягом 40 хвилин або години. Також шахрай попросив назвати точну адресу і сказав, що до будинку під’їде машина в яку і потрібно віднести гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Українцям пропонують заробляти на сонці – збережіть чеки, знадобляться.

Мати почала збирати необхідну суму. Буквально через 7-10 хвилин після завершення розмови пролунав дзвінок. “Де ж ви ? Виходьте” , – прозвучало в слухавці

“Перелякавшись, мати відкрила скриньку, дістала звідти останні гроші і вийшла на вулицю, – розповів Ігор – Її поквапили, вона встигла тільки куртку одягнути. Біля під’їзду вже чекав автомобіль. Вона почала сама себе переконувати,  якщо дзвонять на міський телефон, знають, хто тут прописаний, які люди проживають.

У машині сидів чоловік. На вулицю він не виходив, тільки вікно було приспущене. Мати віддала гроші і запитала, коли зможе побачити сина. У відповідь: ” Як домовилися” . У цій стресовій ситуації не вдалося запам’ятати номери і марку авто”.

Мати Ігоря зателефонувала синові на мобільний тільки через годину після зустрічі. Вона дізналася, що з сином все гаразд, а в міліцію він взагалі не потрапляв.

Чи є сенс подавати заяву в міліцію?

За словами потерпілого, по знайомих каналах він намагається з’ясувати, як діяти в подібних випадках.

“Кажуть наступне : немає сенсу подавати заяву, тому що останнім часом такий факт шахрайства на території Троєщини не поодинокий. Інший співробітник міліції вважає, що зараз ніхто нічого робити не буде. А чому – не пояснив ” .

Ігор не пов’язує нічний інцидент зі своєю активною життєвою позицією і діяльністю в Автомайдані. На його думку, цей випадок вписується в ряд злочинів, кількість яких збільшилася під час масових заворушень у Києві.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!