ГоловнеПерші жертви податку на вагітність. Жінку прогнали з роботи

Закон мав би захищати вагітних жінок, натомість, до нас звернулася жіночка з зовсім іншою історією

Вже як три місяці ввели новий закон, так званий “податок на вагітність”. Передбачає введення внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Розмір самого внеску – 33.2% від такої бази, і цю суму має сплатити роботодавець. Та закон в деяких випадках спрацював інакше, наприклад, на скриньку “Електронної книги скарг України” звернулася мама, як вона запевняє – її незаконно звільнили з роботи під час вагітності.

Оскільки наша мета – доносити таку інформацію до національних ЗМІ, для журналістів є її контакти:

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Доброго дня!!! Я молода мама , яку звільнили незаконно з роботи під час вагітності, та перебування у лікарні і загрозою переривання вагітності.Працювала в СЕС фельдшером-лаборантом.Звернулася в суд, рішенням було мене поновити на роботі. Воно було винесено 5 березня по сьогоднішній день не виконується!!!

Дитині 4 місяці, я ще не в декретній відпустці. Голова ліквідаційної комісії рішення суду ігнорує, ні виконавча служба, ні прокуратура, ні міліція на неї вплинути не можуть, а також мене цікавить як ці служби не можуть вплинути на неї, щоб вона виконала рішення суду, для чого існують закони які не виконують, а також служби які не можуть цьому посприяти. Я вже незнаю куди мені звкернутися, так як не можу оформитися в декрет, ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ, БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!! “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК