ГоловнеПопулярнеParter.ua – як нечесно заробити мільйон на продажі квитків

Parter.ua- сайт на якому продають квитки, але чомусь надходять сотні скарг на те, що в цій агенції дурять людей. Як? Написано тут.

На “Електронну книгу скарг України” написав Роман Ткач, він переконує, що агентство з продажу квитків “Партер” зідрало гроші за можливість потрапити на концерт, якого не відбулося, а повертати їх не квапиться.

Ось його лист:

“Останнім часом почастішали відміни концертів в Києві, на які “Партер” сумлінно продавав квитки. Одним з таких концертів мав бути концерт Мірей Матьє в Києві. Коли після відміни концертів обдурені “Партером” глядачі почали звертатись за поверненням коштів за куплені квитки на “віртуальні” концерти, виявилось, що ніхто повертати гроші не збирається. Parter.ua виявляється ні за що не відповідає. Виникає доцільне питання – за що вони тоді беруть гроші?

“Партер” на всі запити починає прикриватися якоюсь компанією, якій нібито проплатили всі гроші, а чому немає концертів, це вже “все вони”. Виникає слушне питання чому ми повинні шукати якогось організатора концертів, про якого вперше чуємо, якщо квитки купувалися в “Партера” і згідно законів України, саме “Партер” мав забезпечити надання відповідних послуг. Можливо даний факт є ще одним підтвердженням того, що закони в нам тільки на папері. Ну що ж будемо перевіряти. Звернемося до суду”.

На сайті компанії можна побачити, що їхній бізней йде повним ходом. Пропонують квитки і на балети, і на коміків, але серед цих гостей можуть опинитися ті, які не збираються приїзджати і директори комппінї “Партер” можуть про це здогадуватися, але, звичайно, клієнтам не скажуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““Розетка” продала товар, яким не торгує, а скарги видаляє

партер-юа-сайт


Журналісти пошукали інформацію про цю агенцію і дійсно натрапили на безліч людей, яких також оманули. Ба більше, ми виявили, що компанія Партер підторговує ще й невідомо якими зустрічами з першими особами. Пропонуючи, наприклад, квиток в перший ряд на оперу, і біля Вас сидітиме, наприклад, Віктор Ющенко. Звичайно такі квитки коштують до 2000 тисяч гривен, але, коли Ви приходите – то виявите, або зовсім іншу людину, або ж взагалі нікого не буде на цьому місці.

Будьте оборежні!

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!